reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- przybieramy i tracimy zbędne kilogramy :) BEZ KOMENTARZY

mnie sie tez podoba, w tamtej ciazy bylam 2 kg nad gorna granica... a teraz to nie wiem, musze stanac na wadze u lekarki bo nie mam... niby dobrze, ale w sumie szkoda tak nie wiedziec
 
reklama
Ja jak na razie 6,5 kg na plusie.

Znalazłam taki kalkulator i mieszę się także nie jest źle :)

Kalkulator przyrostu wagi w ciąży - *-spam-*

RANY A JA SIE PRZERAZIŁAM TYM NOWYM KALKULATOREM W DRUGA STRONE. To chyba niemoziwe ze powinnam teraz wazyc ponad 67 kg....toż to solidna niedowaga a to tez zmartwienie

Ja korzystam z tego kalkulatora ktory poleciła mi polozna
Kalkulator wagi w ciąży - Twój portal o zdrowiu waga jest pośrodku wiec wskazuje na NORME i nie przeraza mnie moj wyglad ani odbieganie od wyznaczonych norm
 
aa waga przed 53/54 kg ( wzrost 160cm)
tydz 7 54,7
tydz 14 55,6
tydz 19 57,6
tydz 22 58,8
tydz 24 59,8
tydz 28 60,6
tydz 30 61,0
tydz 34 62,6

Czyli +8kg ( zgodnie z BMI sprzed ciąży przyrost powinien miescic sie miedzy 11kg a 14 kg)


No ok a ile zrzucamy przy porodzie?
 
Ostatnia edycja:
Ja przytylam dopiero 4,5 kg. Kurde, ale ja przecież nie trzymam żadnej diety, każdego dnia wcinam przed snem....a jakoś tak mało mi przybywa dodatkowych kg. Mam nadzieje, ze babelek rośnie zdrowo :-(
 
przed: 90,6
8tc - 90,7
10tc - 88,7
13tc - 88
15tc - 87
19tc - 88,6
20tc - 88,9
później długo było w okolicy 91, a teraz jak przygrzmociłam, to wyskoczyło 95
:zawstydzona/y:
więc na plusie jakieś 4,5kg
 
RANY A JA SIE PRZERAZIŁAM TYM NOWYM KALKULATOREM W DRUGA STRONE. To chyba niemoziwe ze powinnam teraz wazyc ponad 67 kg....toż to solidna niedowaga a to tez zmartwienie

Ja korzystam z tego kalkulatora ktory poleciła mi polozna
Kalkulator wagi w ciąży - Twój portal o zdrowiu waga jest pośrodku wiec wskazuje na NORME i nie przeraza mnie moj wyglad ani odbieganie od wyznaczonych norm

Jejciu co kalkulator to inna skrajność w moim przypdku :-D Wg portalu o zdrowiu mam 1kg nadwagi... A wg familii mam konkretną niedowagę:szok:

Przed ciążą ważyłam 47kg
29tc 56kg

Więc toczę się powoli w stronę 60:-)
 
Ja jestem 9 na plusie (w pierwszej ciąży w 31 tyg miałam plus 12) W każdym razie do porodu szłam z wagą 75 kg, po 5 dniach ważyłam 69 - czyli w szpitalu pozbyłam się 6 kg;) Al potem to już błyskawicznie. Po 3 miesiącach ważyłam 58 czyli kilogram mniej niż przed ciążą. Teraz startowałam z 60 kg, więc jak na razie dobrze się trzymam. Zobaczymy jak długo;)
 
reklama
Do góry