reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale chetnie sie tez dopisze :)
To jest moja pierwsza ciaza (sam poczateczek mozna by powiedziec), wiec porownania nie mam, ale teraz startuje z 76-77 kg (caly czas waga mi skacze gora-dol) przy zacnym wzroscie 184 cm :D
tak wiec zobaczymy jak to i u mnie bedzie :D
 
reklama
No więc i ja się dopiszę:)
W pierwszej ciąży przytyłam tylko 6 kg ale wydaje mi się, że w tej będzie więcej bo apetyt większy
Zaczęłam z wagą 46kg przy wzroście 150
 
agie u mnie w pierwszej ciąży brzuszek delikatnie wywaliło w 15tyg, teraz nadal jestem płaska jak deska...


Dzis wlasnie widzialam sie z dwoma kolezankami. Ich skarby maja po 10 i 11 miesiecy i jak patrze na nie juz nie moge sie doczekac swojego maluszka :-D Jedna mowila ze brzuszek wyszedl jej szybko, bo juz kolo 8-10. tygodnia. U drugiej z kolei brzuszek pokazal sie dopiero po 20. tygodniu. U mnie poki co nic, chyba ze zjem za duzo, to jakis wzgorek wieczorem widac :p
 
Ja teraz mam 49 kg przy wzroście 160 cm
W poprzedniej ciąży startowałam z 51 kg - na końcu 66
Zobaczymy ale czuję że teraz biegając za 9 mc. córką nie przytyje tyle
5 tc-50
8 tc-49
11tc- 49.5
16tc-49,5
18tc-50.5
21tc-52,5 obw. 83
24tc.-54,5 obw.85
27tc.-56,2 obw, 88
30tc.-57,8 obw, 91
33tc.-59,5 obw, 94,5
 
Ostatnia edycja:
dzisiejsza waga wskazała 63.400 czyli przybrałam 200g :-D ale co sie dziwić jak wczoraj zjadłam dwa obiady (jeden u szwagra drugi u mamy) i zjadlam pare kawałków ciasta i wypiłam kawe mrożona z lodami i bita śmietana :D Ale i tak mam jeszcze wage na minusie a dokladnie -1.3 kg :) od startowej
 
Ostatnia edycja:
ja startuje z wagą 57kg. W pierwszej ciąży startowałam od 50kg i przytyłam 20kg,z Zosią przytyłam 18,mam nadzieję,że tym razem przytyję jeszcze mniej:-)
 
reklama
Wystartowałam z wagą 54 przy 174 cm i utrzymuję ją jak na razie. Jednak bywają dni, że spada do 53. Jem dość sporo bo inaczej strasznie mnie mdli. Staram się jeść małokalorycznie i zdrowo no i broń Boże jeść po 18 ( chyba że jabłka na lepsze trawienie ).
W poprzedniej ciąży startowałam z 52 i kończyłam na + 11. Teraz nie chcę więcej przybrać niż 8 kg a szczęśliwa będę jak 60 kg nie przekroczę ....czy mi się to uda .....
 
Do góry