reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

a ja Wam napiszę, że bardzo nie lubię tu wchodzić;D:D:D omijam ten temat szerokim łukiem:D:-D

i czekam tylko na temat "nasze spadające kilogramy po ciąży":D tam będę najaktywniejszym uczestnikiem mam nadzieję:d
 
reklama
Ja przed ciążą miałam nadwagę -ważyłam 78 kg, teraz przytyłam 7 kg, ale głównie w tali, biodra bez zmian. patrzyłam na googlach to mój przyrost wagi jest prawie modelowy, ale się martwię jak zgubię te kilogramy. Przy mojej niedoczynności tarczycy będzie bardzo ciężko. Mam skłonności do tycia i teraz jeszcze ta cukrzyca ciążowa. Mam nadzieję że po ciąży nie będę miała problemów z cukrem.

Ja tylko chciałam pocieszyć, że ja miałam cukrzycę w I ciąży i mi minęła od razu po porodzie. A miałam ciężką z dużymi dawkami insuliny. W tamtej ciąży przybrałam 7kg, a po samym porodzie mi spadło 8,5kg, więc się nie martw - będąc na diecie cukrzycowej na pewno się nie roztyjesz - przynajmniej jeden plus z tego jest ;-) Teraz też mam cukrzycę, ale jak na razie lżejszą niż za pierwszym razem. No i na czekoladę to sobie praktycznie co dzień pozwalam, tylko oczywiście z umiarem.

Iga73 - i Ty też z cukrzycą? Może osobny wątek założymy? Albo zapraszam tu: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...-ciazowa-i-zycie-po-niej-21291/index1656.html Na Starynkiewicza prowadzisz tę cukrzycę? Ja tam rodziłam właśnie za I razem, ale prowadziłam na Banacha.
U mnie 1,5tyg. temu na wizycie było 4kg na plusie.
 
Nice-girl niestety też, cukrzycę prowadzę, zresztą tak jak ciążę, w Multimedzie na Waryńskiego, tam pracują lekarze ze Starynkiewicza, mój gin (od 10 lat już) został niedawno szefem tego szpitala.

Do tej pory było dobrze na samej diecie, ale ostatnio na czczo mam za wysoki cukier, po posiłkach jest w normie. Muszę zwrócić uwagę na to co jem wieczorem. Pewnie zajrzę na wątek cukrzycowy, dzięki za zaproszenie.
 
Wczoraj miałam pomiar wagi. Skończony 29 tydzień, waga +12 kg a w brzuszku 102 cm. Mi od samego początku ciąży pomimo, że wymiotowałam to waga rosła normalnie 0,5 kg w ciągu tyg. A teraz 1kg na miesiąc i mam nadzieję, że tak zostanie do rozwiązania;)
 
Moja wyjściowa wynosiła 53 kg, później przez wymioty spadła do 48 a obecnie (końcówka 30 tc) ważymy 56kg.
 
reklama
a mi cos osttanio waga stoi... +12 kg, ale obwod w brzuchu sie zwiekszyl, chyab ze cos zle zmierzylam :p bo jak ostatio mierzylam bylo 103cm a teraz mierzylam i 108 cm :baffled: :pP hihi
 
Do góry