reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

ja chciałabym schudnąć, ale jak skoro nie mogę odmówić sobie jedzonka :eek:

no właśnie chęci są tylko gorzej z wykonaniem.Ja już sobie jednego dnia mówię dość ale następnego dnia klapa:-(!
Kiedysnie miałam problemu z odchudzanie i silna wolą a teraz po prostu jej nie mam,pomimo ze wygladam jak wieloryb (+28):baffled:
 
reklama
Pochwalę się, że w końcu mi się zmieniła pierwsza cyfra wagi z 7 na 6:) szkoda, że druga jest 9;-), czyli 69, ale zawsze w dół, powoli, ale liczę, że trwale;-)jeszcze 4 klio i nie będę już rozpaczać, a jak by mi 7 zeszło to bym wniebowzięta była:tak::tak:
 
tja, albo przybrała :-p:sorry::sorry:

mi się waga niesamowicie waha - in plus i in minus :eek:

jestem na etapie czytania różnych artykułów na temat prawidłowego odżywiania się i planuję ćwiczyć - tylko muszę sobie jakieś ćwiczonka ułożyć - a wcale nie jest to takie łatwe :sorry:

a Tobie Asiu gratuluję postępów! ;-)
 
Ale mnie zdołowałaś bo ja juz prawie wage z 10 tyg osiągam a to niestety niedobrze!!!


Madziu ale u mnie to jest waga z 10 tyg.ciązy.....:eek:

Mamjakty- dzięki u mnie to powrót do pracy- dwa razy w tygodniu mam z dzieciakami po godzinie zajęć klanzy i W. Serborne- a to zajęcia ruchowe:tak::tak:taki areobik za darmo:-):-):-)tylko muszę go przygotować:-):-):-)ale teraz na chorobowym..oj gdym wróciła do domu, to kilogramy by mi szybko wróciły....:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
No skoro mineło już prawie 9 miesięcy od porodu to może warto sie pochwalić jakimiś osiągnięciami...A to że waga sie waha po ciąży to chyba norma albo? Ja już osiągnełam wage sprzed....i dobrze mi z tym :-) Czasami jest nawet mniej ale to wtedy kiedy młody mi zjeść nie daje i żyje o 2 kromkach przez cały dzień....ale to ekstremalne sytuacje są
 
reklama
Jejku rzeczywiście wątek który przywraca wyrzuty sumienia. U mnie było już dobrze bo 3 kg do wagi sprzed dwóch ciąż brakowalo ale niestety teraz mniej spacerów a więcej siedzenia w domu i podjadania i znowu mam 7kg
 
Do góry