reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
No kurczę jest jest :-)
a poza tym zdjęcia mnie wychudzaja!
Wyszłam jak jakiś szczypior a ogólnie zdrowo wygladam :-) ale płaski brzuch to zawsze miałam, bo zazwyczaj regularnie ćwiczyłam wtedy brzuszek ładnie się trzyma
 
Dokładnie, Sonia to chyba coś w opcjach aparatu najwidoczniej poprzestawiała i zamiast uwypuklić to się wklęsło :)

U mnie już widać, piłka koszykowa, spodni nie dopinam, getry pod brzuchem no i nakupiłam dziś majtek reform, coby nic nie cisnęło :angry:
 
Sonia, ale chudzinka z Ciebie:-) Ale lekko zaokrąglony brzuszek jest:tak:
Ja w końcu jak znajdę chwilę to zrobię fotkę i też wkleję, bo już dawno nie robiłam;-)
 
Na którym wątku w końcu wklejamy zdjęcia swoich brzucholków? Bo już się troszkę pogubiłam....Nie lepiej by były wszystkie one w jednym miejscu?
Do ustalenia :)
 
Hej
A ja jestem w 13tym a dopiero lekko sie powiekszyl..tak jakbym sobie poprostu dobrze pojadla hehe
A podobno w drugiej ciazy szybciej rosnie.
Kupujecie ciazowe ciuchy ?
Ja w poprzedniej ciazy mialam jedynie ciazowe spodnie bo tyle jest pieknych tunikowych bluzeczek i sukieneczek
upietych pod biustem i luznych na dole (upiekszajacych figure) ze az szkoda kasy na te drogie ciazowe ubrania.
Narazie jeszcze dopinam dzinsy ale wole chodzic w getrach.
 
Hej
A ja jestem w 13tym a dopiero lekko sie powiekszyl..tak jakbym sobie poprostu dobrze pojadla hehe
A podobno w drugiej ciazy szybciej rosnie.
Kupujecie ciazowe ciuchy ?
Ja w poprzedniej ciazy mialam jedynie ciazowe spodnie bo tyle jest pieknych tunikowych bluzeczek i sukieneczek
upietych pod biustem i luznych na dole (upiekszajacych figure) ze az szkoda kasy na te drogie ciazowe ubrania.
Narazie jeszcze dopinam dzinsy ale wole chodzic w getrach.


Ja póki co dresy sobie funduje albo leginsy, żeby nie uciskały brzucha, bo czuje sie dość niekomfortowo :) Generalnie rozglądam się po all i tam czegoś poszukam bo w fajnych cenach można dorwać dobrego ciuszka :) Jedyny większy zakup na chwilę obecną to płaszcz zimowy albo kurtka, ale to jeszcze o tym nie myślę :)

A brzuch chyba mam dość spory zważywszy, że to 11 tc, widzę, że mi się przytyło, zresztą...z powietrza tego nie złapałam :D
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie podobnie jak u sunshine79. Przed ciaza wazylam 47,5 przy wzroscie 159cm. Nie mialam wymiotow wcale, jedynie co zgage ale pomagalam sobie szkockimi ciastkami z otrebow. Na chwile obecna jestem w 14tyg i 5d i waze 48,5. Biust przed ciaza male C a na dzien dzisiejszy D i mam nadzieje ze tak zostanie! haha .... Pozdrawiam cieplutko lutowe mamusie :)
 
Do góry