reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

Narazie używam takiego ortopedycznego na rzepy. W zasadzie też nie noszę go cały dzień, żeby dać mięśniom troche popracować. Mam też takie gorsety z BabyOno ale one już są w całości i są mega ściskające więc z nimi zaczekam jeszcze kilka dni.
No i żeby nie być gołosłowna tak wygląda dziś mój brzuszek (7 dni po opuszczeniu "pokładu" przez Alexa. :blink:)

IMG_2454.jpgIMG_2458.jpgIMG_2459.jpg
Waże dokładnie tyle co przed porodem także jest dobrze ;-)muszę tylko jak najszybciej zacząć robić brzuszki czy cokolwiek na mięśnie bo wiadomo, że brzuch nie jest tak jędrny i zbity ale to już tam pikuś. Myślałam, że będzie gorzej.
 

Załączniki

  • IMG_2454.jpg
    IMG_2454.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 138
  • IMG_2459.jpg
    IMG_2459.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 127
  • IMG_2458.jpg
    IMG_2458.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 137
Ostatnia edycja:
reklama
soniafka mam taki sam pas poporodowy i od wczoraj w użyciu choć też nie zakładam go na cały dzień :) do wagi sprzed jeszcze nie zeszłam ale w spodnie sprzed ciąży zaczynam pomału wchodzić :)najlepsze jest to, że pod żebrami jest tak "wąsko", a jedynie to czego trzeba się pozbyć to podbrzusze bo tam najwięcej tej skóry i u mnie sadełka się nagromadziło :-p

Jednak muszę przyznać, że rok ćwiczeń na siłowni i wyrobienie mięśni sporo dało bo po pierwszej ciąży brzuch był dużo większy i nie spadł tak szybko. U mnie najgorzej, że teraz z 3 mies do pół roku powinnam nie robić ćwiczeń na brzuch ze względu na cc więc nawet jak wrócę na siłownię tak jak miałam w planach od stycznia to nie pozbędę się tej oponki tak szybko...ehh :sorry2: za 3 tyg mam kontrolę z usg macicy więc zapytam gina w jakim jest stanie i kiedy mogę wracać do ćwiczeń.
 
No EM Ka - widać, że już brzuszek się opuścił :)

Soniafka- figura piękna, jakbyś w ogóle w ciąży nie była :) a ten gorset gdzie kupiłaś ? i jaka cena?
 
Elleni, no właśnie cały dzień noszenia takiego gorsetu to może być szkodliwy bo podobno można sobie rozleniwić mięśnie brzucha. A co do ćwiczeń to to chyba właśnie jeden z wiekszych minusów cesarki, że dość długo trzeba czekać zanim można zacząć ćwiczyć bez obaw. :sorry2:

Rajo, gorset dała mi moja mama a kupiła go już klka lat temu w sklepie medycznym. Z tego co pamiętam kosztował wtedy jakieś 200zł ale nie chce kłamać bo nie pamiętam. W każdym razie super sprawa bo naprawde efekt jest szybki. :blink:
 
Ostatnia edycja:
Rajo007 teraz cena takiego pasa to jakieś 50 zł w sklepie medycznym. Można też w aptece kupić czy na allegro. Właśnie wpisałam na allegro to też cena w granicach 50 zł. W tych pasach zapinanych na rzep jest o tyle dobrze, że jest duża regulacja do ściśnięcia, nie tak jak w tych wciąganych czy na haftki :)

Soniafka niestety będę musiała jakoś przetrwać:-p
 
reklama
DSC_1274.jpg10349151_826626324037334_2183418462884524274_n.jpg
to ja też się pokażę na koniec ;) 17kg na plusie :p
 

Załączniki

  • DSC_1274.jpg
    DSC_1274.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 163
  • 10349151_826626324037334_2183418462884524274_n.jpg
    10349151_826626324037334_2183418462884524274_n.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 162
Do góry