reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze choroby / leczenie , objawy

Ja proponuję lekarza i koniecznie badanie moczu!!! w pierwszej ciąży przechodziłam ten problem i skończyło się na antybiotyku i furaginie więc lepiej iść zawczasu :)

A ja czekam na założenie holtera takiego na ciśnienie bo mi bardzo skacze... no a w poprzedniej ciąży było znaczne nadciśnienie i skończyłam na lekach więc trzeba sprawdzić zawczasu...
 
reklama
A mnie dopadło zapalenie krtani i tchawicy. Przewiało mnie porządnie- przez tydzień domowe leczenie, potem już nie mogłam patrzeć na wodę z solą, cebulę, czosnek i soczki malinowe i z czarnego bzu.
I tak jak myślałam antybiotyk w końskiej dawce plus wspomagacze (które ciężarówki mogą brać)
Gorzej, że pani w aptece na wieść o ciąży nie chciała mi dać osłonki do antybiotyku. Wściekłam się troszkę, bo żołądek się zbuntuje, a i o infekcję pochwy nie jest trudno. Musiałam iść do innej apteki następnego dnia.
Jak coś samo nie przechodzi nie ma co zwlekać. Bakterie przenikają łożysko a potem wrodzone zapalenia u malucha. Są bezpieczne leki dla nas ;)
 
A ze mna cos nie tak musze isc zrobic ekg.. Od jakiegos czasu mam wrazenie ze czuje jak zatrzymuje mi sie serce:( ewidentnie zwalnia i wtedy jakby cos przeplynelo przez nie i potem zaczyna bic szybciej.. A mnie w tym wszystkim pot oblewa i wystrasze sie i wracam do rownowagi:( boje sie nie wiem co to... Nie mam tego codzien ale jak sie zdarzy raz w tygodniu to przez caly dzien tak sie dzieje w odstepach godziny??

Mam nadzieje ze to nic powaznego :(
 
hej dziewczyny. mam pytanie odnośnie bólów zębów i dziąseł w ciązy. od jakiegoś tygodnia borykam się z lekkim ale pulsacyjnym bólem dwóch zębów i dziąseł nie zauwazyłam zeby były przekrwione czy krwawiły bardziej. ubytków zadnych nie mam kamienia tez nie bo regularnie chodze do den. bo jestem świeżo po sciągnięciu aparatu ortodoncyjnego, po którym nie występowały zadne objawy. natomiast ostatnio ból robi sie coraz bardziej uciązyliwy. czy to normalne ?
 
ja miałam podobnie, lepiej gdybyś odwiedziła dentystę i sprawdziłby czy wszystko w porządku. Zęby w ciaży troszke cierpią, tak było u mnie i wrato o nie zadbać, a wygodniej jest na samym początku niż później :-)
 
No własnie co do bólu zęba... ja wczoraj spuchłam lekko, ale dziwnie bo ząb mnie nie boli, nadaje się do rwania to fakt :crazy: i żałuje że nie zajęłam się tym wcześniej ale napadów bólowych z jego strony nie miałam raczej, a tu nagle jakaś gulka przy dziąśle i policzek spuchnięty, zastanawiam się czy zanim odwiedze dentyste mozna to czyms smarować i czym?? daktarin się nadaje??
 
reklama
Do góry