reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

Zgadzam się. Faceci nie widzą rozstępów ani celulitu. Oni widzą krągłości ;) dlatego tak bardzo kręcą ich cyce i pupy :)
Ja mam rozstępy z każdej z ciąż .. na szczęście nie na brzuchu.. i nie widać ich.

Chyba codziennie będę pstrykac sobie fotke.. mam wrażenie że brzuch mam codziennie niżej
Ja mam rozstepy na cyckach I tylku oraz na udach w okolicach bikini. Ale one sa z dwoch wczesniejszych ciaz. 15 I 7 lat temu. To teraz prawie ich nie widac. Na brzuchu tez mi nigdy nie wyskoczyly.
Teraz odpukac jak narazie nic !!!! I niczym sie nie smaruje. Zobaczymy .jeszcze wszystko sie zdarzyc moze [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Faceci nie wiedza co to rozstepy dopoki im sie ich nie pokaze to samo z cellulitem [emoji14]
Moj mi ciagle powtarza jaka to seksowna jestem ... ;) ale po ciazy zabieram sie za siebie chyba, ze dziecko zrobi ze mnie seksi mame i wroce do swoich rozmiarow ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
Bo tak naprawdę stosując te wszystkie kremy na celulit, czy rozstępy robimy to, żeby podobać się same sobie, a nie facetom. A facetom podobamy się tym bardziej, im bardziej same podobamy się sobie.
 
Bo tak naprawdę stosując te wszystkie kremy na celulit, czy rozstępy robimy to, żeby podobać się same sobie, a nie facetom. A facetom podobamy się tym bardziej, im bardziej same podobamy się sobie.
Kiedys tez gdzies przeczytalam ze kobieta sie maluje i stroi wychodzac z domu bo nigdy nie wie na jaka nielubiana kolezanke trafi [emoji16]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedys tez gdzies przeczytalam ze kobieta sie maluje i stroi wychodzac z domu bo nigdy nie wie na jaka nielubiana kolezanke trafi [emoji16]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ej bo to prawda jest haha. Ja po domu chodzę bez makijażu a jak wychodzę to po to żeby inne baby nie myślały "ale nie dba o siebie" haha a tak serio to dla siebie się maluję. Świat bez luster byłby łatwiejszy. .
 
Ej bo to prawda jest haha. Ja po domu chodzę bez makijażu a jak wychodzę to po to żeby inne baby nie myślały "ale nie dba o siebie" haha a tak serio to dla siebie się maluję. Świat bez luster byłby łatwiejszy. .
Masz racje, jak sie ladnie nie ubierzesz i nie umalukesz do glupiego sklepu to zaraz gadaja ze taka kura domowa z Ciebie, ze zaniedbana chodzisz, itd..

Ale tez ja mam takiego pecha, ze jak gdzies pojade z mezem akurat sie nie "wystroje" to zawsze kogos spotkam kogo nie chcialam spotkac [emoji23][emoji23] i zdarzylo mi sie tak pare razy i teraz juz staram sie wygladac conajmniej przyzwoicie. Zreszta nie zajmuje mi to duzo czasu, moj makijaz ogranicza sie do cieniu na powiekach, tuszu na rzesach i blyszczyka na ustach [emoji23] cale 3 minuty roboty haha.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masz racje, jak sie ladnie nie ubierzesz i nie umalukesz do glupiego sklepu to zaraz gadaja ze taka kura domowa z Ciebie, ze zaniedbana chodzisz, itd..

Ale tez ja mam takiego pecha, ze jak gdzies pojade z mezem akurat sie nie "wystroje" to zawsze kogos spotkam kogo nie chcialam spotkac [emoji23][emoji23] i zdarzylo mi sie tak pare razy i teraz juz staram sie wygladac conajmniej przyzwoicie. Zreszta nie zajmuje mi to duzo czasu, moj makijaz ogranicza sie do cieniu na powiekach, tuszu na rzesach i blyszczyka na ustach [emoji23] cale 3 minuty roboty haha.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie najbardziej mobilizuja wizje spotkania ex... moich lub meza...ex mojego meza to laski wiec wiadomo nie chce sie czuc gorsza. Ale najbardziej bawi mnie jak moim ex opadaja szczeki... bo ja kiedys pulpecik bylam a potem po 30tce sie wylaszczylam...
A wladnie dzis to nawet 93letnia babcia mojego meza powiedziala ze "inne to brzydna w ciazy a Ty wyladnialas":)
licze ze dziecko skoro nie zabralo mi urody w ciazy to jeszcze po ciazy ze mnie wyciagnie i mnie odmlodzi, a co!:)


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Do góry