reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

reklama
Witajcie,

moim problemem jest ból żeber. Od jutra zaczynam 25 tydzień ciąży, ale od kilku już dni strasznie mnie bolą, szczególnie z lewej strony. Mam skoliozę, wiec domyślałam się, że bóle będą, ale to dosyc wcześnie. Mały jeszcze nie daje mi w kośc kopiąc to miejsce. Myślę, że boli ze względu na podnoszącą się macice, żołądek się przemieszcza itd. Miałyście też tak? To utrudnia mi oddychanie, może są jakieś sprawdzone sposoby na złagodzenie bólu?
 
Kasik83 czytałam że takie bóle są normalne na tym etapie ciąży, właśnie ze względu na podnoszącą sie macicę, ale nie wydaje mi się żeby dało się coś na nie poradzić... Może opowiesz nam coś o sobie na odpowiednim wątku? Bo chyba jesteś u nas nowa...
 
Kasik83 czytałam że takie bóle są normalne na tym etapie ciąży, właśnie ze względu na podnoszącą sie macicę, ale nie wydaje mi się żeby dało się coś na nie poradzić... Może opowiesz nam coś o sobie na odpowiednim wątku? Bo chyba jesteś u nas nowa...

Jasne, mogę opowiedziec coś o sobie, tylko napisz na którym wątku najlepiej ;-)
 
dziewczyny od twardych brzuszków.... mam trochę intymne pytanie... jak u was jest z seksem ??? mój gin mi zabronił...i powiem, że coraz mi ciężej, mimo,, iż myślałam, że dla mnie to bułka z masłem. W ciąży poprzedniej i widzę że w tej również mam dużo większą ochotę na przytulańce..... do tego stopnia, że ostatnio miałam sen erotyczny i obudziłam się z twardym jak skała brzuchem....ufff może zacznę stosować jakieś metody relaksacji. Wolę nie ryzykować normalnym stosunkiem z moim J, a jego już nosi coraz bardziej, mimo, że staramy się radzić sobie innymi sposobami:cool:
 
reklama
Lene ja jestem przypadkiem dość "patologicznym" bo ja sie ostatnio z mężem "widziałam" przy poczęciu dzidziusia :-D bo od razu, na pierwszej wizycie dostałam zakaz od gina (wtedy jeszcze z innych przyczyn) i tak juz 7 miesiąc.... najwięcej takich snów miałam na początku 2 trymestru, teraz troche juz się przyzwyczaiłam że seks "nie istnieje". Niestety w takiej sytuacji przytulanki mogły by bardzo zaszkodzić, bo nawet przy nie dużym podnieceniu brzuch jak skała...wole nie ryzykować...
 
Do góry