reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe objawy ;)

Mnie gin powiedziała na ostatniej wizycie ze jak poprzednim razem mi wyszły to i teraz beda :( bo skura juz sie rozciagnela w tych miejscach i dlatego łatwo o nie kolejny raz zreszta przed pierwsza ciaza nie wiedziałam co to hemoroidy a jak po porodzie sie ich pozbylam to przy zaparciach raz na jakiś czas miałam tylko malutkie chociaz i te bolą jak skur.... Pocieszyła tylko ze nie muszą być juz tak duze jak poprzednie ale to nie ma regóły . Dlatego w mojej kosmetyczne do szpitala beda czopki i maści na to dziadostwo bo po poprzednim porodzie dostałam moze ze dwa czopki nawet tego żałowali !!!

Anietka nie martw sie ja tez mam teraz niezła ( bułe ) hehe śmieje sie do R ze jak wsadzi swoją parówke to jak hotdog :)
 
reklama
Kaczuszka ja nie mam ale mam blisko sklep w ktorym w razie czego mogę kupic juz pokazalam R wiec jesli nie daj Bóg znowu mi wywali te bycze jaja to odrazu kupuje poprzednika razem siadalam na poduszce puchowej ale taka ciężka dupę miałam ze odrazu sie zapadała i niewiele amortyzowła :-D!!!!!
 
Dziewczynki...mam pytanko..bo boli mnie brzuch....podobny ból jak przy zagazowaniu….I teraz nie wiem...czy s zagazowałam...czy cos sie dzieje....mogą to byc skurcze czy nie bardzo??
 
Ikasia ja jestem kiepska w opisywaniu skurczy ale mnie to sie objawia w ten sposób ze cały brzusio robi sie twardy jak skala i tak ciągnie do dołu nabiera mi wtedy takiego kształtu piłeczki !!! Pytanie czy to jest ciągły bol czy co kilka kilkanaście minut Cie tak boli ?????
 
Bolalo ciągiem...teraz przeszlo...polozylam sie...Mlody mocno sie rusza ..ale sprawdzam brzuch i miękki..przynajmniej tak mi sie wydaje...
 
reklama
Ikasia myśle ze to nic poważnego pewnie synuś sie pręży . Wiesz to moja druga ciaza ale w pierwszej bałam sie ze nie bede potrafiła rozpoznać skurczu a jednak samo przyszło wiedziałam kiedy to dziecko a kiedy skurcz i ty zaczniesz rozpoznawać musisz bacznie obserwować swoje ciało :)
 
Do góry