reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
oj współczuję tych męczarni nocnych
w sumie u nas nie jest lepiej - wczorajsza nocka była cała przespana z mamusią bo po szczepieniach straszny maruderek
w dzień już same uśmiechy i zaczepki a na wieczór znowu koszmar - usnął po wielkich męczarniach po 22giej:baffled:
 
Pilnie oddam w dobre ręce choć na dwa dni sliczną, grzeczną NIEŚPIĄCĄ królewnę:-p:-p:-p Kolejna niezapomniana noc za nami....dziś nieco lepiej, bo pobudka co 1,5-2 godziny, za to awantura przy braku piersi znacznie bardziej spektakularna:crazy: dziś próbowałam zatkać buzię smokiem - oczywiście bez żadnego skutku - chyba zacznę się spajać alkoholem na noc, żeby i ją zmogło:baffled:
Flora śpi ze mną od pierwszego nocnego karmienia i już zastanawiam się, czy przenosiny do łóżeczka by nie pomogły, ale jak mam z kolei latać wte i wewte to już sama nie wiem....no nic będziemy walczyć, zasypiania samodzielnego się nauczyła, to i spanie bez cyca w buzi też w końcu załapie;-) Miłego dnia wszystkim lepiej i gorzej wyspanym:-)
 
Ja z tych gorzej wyspanych. Oprócz tego, że Olga budzi się w nocy tak jak się budzi, to od dwóch nocy dołożyła świeżość w granicach 4-5 rano. Nawet nie chce cyca, tylko uśmiechy rozdaje i czeka na zabawę:eek:A ja glupia myslalam, że dzis troszke dlużej pośpie:baffled:
 
surv ojoj.....no walcz walcz.....współczuję......
mogę Florkę wziąć na dzień dwa bo akurat jestem mega wyspana już od 2 tygodni:-):-):-) ale boję się o jej rodziców bo mogliby sie zapłakać z tęsknoty:tak:
Moje dziecię nadal rano cycusia jeszcze znosi i cycusie się przyzwyczaiły. Mleczko jest.
 
Lemmonka - 100 lat dla Szymka!
Ja też mogę przygarnać Florkę, ja też z tych lepiej wyspanych, pobudka tylko o 01:30 i 05:30 tak wiec spoko. Ale moja też ostatnio budzi sie około 07:00 rześka jak skowronek:-( A gdzie te czasy jak spałyśmy do 09:00??
 
Szymciu, toż to z Ciebie już duży facet. ciocia z Iką przesyła moc buziaków życząc jak najszybciej.......pierwszego..........
 

Załączniki

  • bialyzab.gif
    bialyzab.gif
    13,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Pabla27, Post dzieki wielkie za życzenia :-):-):-) a ten wirtualny ząbek jest świetny :tak: u nas jesli chodzi o spanie to nie najgorzej, czasem jest tylko jedna pobudka okolo 5:00 rano, ale czesciej dwie. Tak jak dzisiaj o 2.00 i o 6.00, takze mozna powiedziec ze sie lepiej wysypiam :-)



 
Do góry