reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

A my od zeszłego poniedziałku codziennie w przychodni. Szukamy tej przyczyny odparzeń dupci Julki. Robiłam mocz dwa razy - wyszedł z nabłonkami okrągłymi. Dostaliśmy na posiew teraz - zaraz bede łapać. W sobotę morfologia była - dla mnie jest karygodne że w przychodniach nie ma pielęgniarek pobierającym takim małym dzieciom!!! Wszystko prywatnie trzeba. Dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka oraz na wizytę do nefrologa. Denerwuję się trochę by nic tam z nerkami nie wyszło.
 
reklama
iws czy dobrze pamiętam że chrzciłaś wczoraj dziewczynki? Napisz jak poszło. Jak obiadek? Co dostały dziewczynki? Może wstawisz jakieś zdjęcie swoich aniołków? Ja mam już nerwa. Do tego muszę sobie coś kupić kulturalnego do ubrania a nie mam w ogóle na to czasu.

Dopiera przeczytalam...

Chrzcimy 22 sierpnia. W ogóle jestem ciut zła bo zadecydowałam o terminie a tu teściowa coś wybrzydza. w sumie mało mnie to obchodzi ale wkurza! w końcu to ja decyduję co, jak i kiedy... Dziewczyny są najważniejsze. Nie chcę wrześniowego terminu bo może już będzie chłodniej?

A zakup ubrania też trzeba poczynić :)

Jak będzie po to zdam relację co i jak i oczywiście wkleję pare fotek. A u Ciebie też jakoś teraz?
 
u mnie 2 lekarzy ma dwa różne spostrzeżenia co do płci dzieciaczków- jeden obiecywał parke a drugi twierdzi ze dwóch chłopaczków widzi...więc nie mam pewności co do zestawu:)...
Yenefer a czy w bielańskim mają jakiegoś doradce laktacyjnego?
 
witam
ja dziś mega szczęśliwa:tak:
po półrocznym bieganiu co 6 tyg do ortopedy z przykurczem jednej nóżki Laury , potem ćwiczenia i za 6 tyg znów wizyta wreszcie jest ok.
miałam taką nadzieje bo poprawę widziałam sama- zaczeła wreszcie machać nóżkami bo wcześniej tylko leżała
ma jeszcze niewielką asymetrię ale myślę że jak zaczeła wreszcie używać kończyn to damy radę
lekarka powiedziała żeby dużo kłaść je na podłodze i żeby je turlać to dobrze działa i rozwija półkule mózgowe - więc się turlamy:-D
naprawdę spadł mi kamień z serca bo gdyby przykurcz nie ustąpił mogłby mieć jedną nóżkę kroszą:szok:
 
Witajcie, co do szpitala to ja za nic NIE PŁACIŁAM, zaraz po CC miałam pielęgniarkę która mnie umyła, przykrywała, uspokajała ( bo urodziłam wcześniaki i się zamartwiałam), co chwilę przychodziła mierzyła mi temperaturę i puls, codziennie przychodził lekarz który zajmował się maluszkami informować mnie o ich zdrowiu ( na początku maluchy leżały w inkubatorach) jak już dostałam maluszki (oczywiście miałam mało mleka więc chłopaki byli karmieni butelką) przychodziły pielęgniarki żeby mi pomóc karmić: jedno dziecko ja drugie ona, kąpały je, jak chciały to i przewinęły, przychodziła pani z poradni laktacyjnej bo bardzo chciałam karmić piersią moje maluszki, pielęgniarki nawet zrobiły mi małą sesję zdjęciową jak się karmi bliźniaki naraz.W sumie leżeliśmy w tym szpitalu 19 dni, opiekę miałam SUPER i za nic nie musiałam płacić, jestem w szoku jak opisujecie ile kosztuje opieka w waszych szpitalach.
 
Witam z rana!!!!
Dziewczynki dziś ładnie spały w nocy.Zasnęły po kąpieli tuż po 8,obudziły się do jedzenia po 12,później po 4.Paulina nadal śpi,a przed chwilą nakarmiłam Natalkę.Aż w szoku jestem,że tak śpią,oby tak dalej.
Wczoraj wykorzystalismy pogodę na spacerki.Dziś też szykuje się ładny dzień.Więc dalej spacerowanie.
Pojutrze z mężem obchodzimy 10-ecie ślubu
g005.gif
Trudno mi uwierzyć,żę to tak szybko zleciało.Niedawno szykowałam się do ślubu,a tu teraz tyle lat po.Imprezy nie będzie,bo nie ma warunków u mnie w domu,a po za tym są teraz dziewczynki.Zrobię kolacyjke tylko dla nas dwojga.Tylko mój mąż musi jechać w delegację akurat w czwartek i nie wiem o której wróci
ysz.gif
Pomylił dni,myślał,że to jutro.Ale to nic,damy radę.
Miłego dnia życzę Wam dziewczyny
upup.gif
 
reklama
Do góry