reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
oj dziewczyny kochane ale naprodukowałyście, ale nawet miło poczytać co u was słychac po całym dniu nauki...

Ja teraz będę rzadziej bo uczę się - to już ostatni egzamin ale najważniejszy, państwowy..

Lucyna
jakby co to ja też mam tą łyżkę więc daj adres to wyślę :)
 
kurcze, a ja mam się umówić na USG piersi juz od dwoch lat i kurka ciągle coś i nie zadzwonilam dotąd:/ Moje piersi do samodzielnego n=badania kiepskie, ciagle tam guzki czuję, ponoć mam takie gruczołowate, ale skąd mam wiedziecc czy nie cośzłęgo? Aż mnie dreszcz przechodzijak sobie pomyśle, że mogłoby cos byc nie tak...

my dziś zaliczyliśy pediatrę ( dzieci osłuchowo w porządku, wiec to chyba wirusek taki był) potem robilismy zdjecia do dowodów, a na koniec w tempie swiatła zdążyliśy jeszcze zlożyć wnioski o dowody (cała akcja w 2 godziny i wcale nie było szybko)

Kasia, pierwsze pytanie co do lotu samolotem- Ty brałas ze sobą joggera? Jak to jest z wózkiem w samolocie? Czy jeśli polecimy tanimi liniami beda problemy jakies?
 
Doswiadczone mamunie powiedzcie mi, czy jak dzidzia zaczyna chodzic to musze zalozyc butki, czy lepiej boso na poczatku? Jak to u WAs bylo? po domku oczywiscie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Justyna według mnie na początek bez butków. Skarpetki z abs-em, żeby się nie poślizgnęły bo jeszcze pewnie nóg nie stawiają. Jak już będą ładnie chodzić to wtedy zainwestuj w dobre butki. No to ci się zaczęło, teraz oczy w koło głowy :-D
 
Justyna tak jak pisze Magda - chociaz niektórzy mówią tak - boso po miękkim, a w butkach po twardym - ja bym kupiła butki na dworek - przecież będziecie też chodzić po dworze. Ale jak najwięcej na boso - niech stopa sama pracuje.

MAgda ja mam dwa, Ania ma dwa więc na pewno się jakoś dogadamy:-D

Ja tylko na chwilkę...powiedzieć że żyję - jak się trochę obrobię to napisze więcej.
 
Po domku boso najlepiej, nam lekarz nawet mówiła, że nawet nie wspomagać się abs-ami tylko jak juz samymi zwykłymi skarpetami.

A ja walczę z gardłem! Normalnie dziewczyny kosmos! W dzień juz było lepiej a na wieczór... pewnie po całym dniu z dziewczynami znowu przeciążyłam krtań.

Tak obserwuję te moje Pannice - i wiecie co? Jestem przerażona tym, że one tak szybko teraz dorastają. Mówią już całymi zdaniami, ale nie tam takie proste zdania, ale całe przemyślenia. Wczoraj np. Julka zapytała: "Mamuś, czemu wieje wiatr"? Zatkało mnie. Maja - dziś z rana: "Pada deszczyk - ale nie trzeba się smucić"! Robiłam wczoraj kotlety i pytam, kto mi pomoże. Julia na to, "ja. Musimy zrobić kotjety bo tata jest w pracy i jak przyjdzie to będzie godny"! A najlepsze ostatnio zrobiła Maja. Ubrała buty, wzieła torebkę, schowała swój telefon i mówi "Idę do pracy". Wsiadła na swoj jeździk i mówi: "jedż, kur...wa"!
 
Kasia ucz sie ucz:) zaraz wakacje i odpoczniesz:)

Ashiarona ja od poczatku zakladalam butki, moje dziewczyny zaczely chodzic zima wiec najpierw kupilam po domu sandalki Daniela, i od razu jakos stabilniej w nich zaczely chodzic, nasz ortopeda tak zaleca. Na dwor to jeszcze wtedy byle jakie mielismy jakies bo to do wozka tylko ale na wiosne lato mialy Bartki. Jak bylismy na kontroli w tamte wakacje bylo wszystko super, teraz musimy latem na kontrole pojsc znowu. Mam nadzieje ze jest ok.

Iwona kurcze ale Cie to gardlo zaatakowalo. Oby szybko przeszlo!
Co do gadania to widze, ze pod tym wzgledem nasze Majki i Julki sie podobnie rozwijaja:)) moje tez sa tak rozgadane ze nawet na placach zabaw rodzice dzieci w tym wieku sa zszokowani, ze one tyle mowia. Ciesze sie tez ze poszlam z dziewczynami na te zajecia muzyczne bo np tam niekoniecznie spiewaja ale ostatnio bylam w szoku jak majka w domu zaspiewala cala piosenke z zajec ktore byly z 3tyg wczesniej, zapamietala:)tak sie super z nimi teraz gada:)pieknie odmieniaja wszystko i cale opowiadania tworza, najlepiej jak jedna przez druga i nie wiadomo kogo sluchac:-Dale najgorsze w tym jest to ze wlasnie lapia przeklenstwa! dobre z tym jezdzikiem:-Da majka moja ostatnio cos tam sie bawi, wkurzyla sie i mowi JA PIEJDOJE!ale udalismy ze nie slyszymy i juz nie powtarza.

Widze Madzia ze juz masz 5 z przodu na wadze:)gratulacje:) u mnie cos slabo sie rusza, kg spadlo i narazie nic, na Dukanie szybko leci ale wczoraj znowu rozmawialam z kolega ktorego mama po dukanie sie leczy bo dostala jakiejs grzybicy ukladu pokarmowego i jakies drogie leki musi teraz brac zeby sie tego cholerstwa pozbyc:/wiec ja juz nie stosuje zadnych diet typu odchudzajace, tylko poprostu mniej i zdrowo. Mam nadzieje ze efekty tez sie pojawia..jest mi troche lzej i mysle zeby moze zaczac cwiczyc tez.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justynka jak masz cieplo w domu to korzystaj i wogole bez skarpetek.
Na zewnatz kup butki.

Zdrowka chorowitkom.Przepraszam ze wiecej nie skresle ale w pizamie jeszcze wiec wypadaloby sie wykapac.
 
Do góry