reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

reklama
Dziewczyny po CC czy macie jeszcze jakieś dolegliwości? Ja odkąd wyszłam ze szpitala mam cały czas jakieś dziwne bóle , takie chwilowe w różnych częściach działa , chyba nerwobóle , dodatkowo blizna mnie też zaczęła boleć dopiero teraz:confused2: Taki przeszywający ból w jednym miejscu który zaraz przechodzi . Macie tak ? Bo na kontrolę się wybieram dopiero:sorry:

Mnie jeszcze boli całe wnetrze brzucha,chyba macica,mięśnie,jelita,pecherz,rana boli najmniej.Przez jakiś czas bolały mnie tez żebra od "wyciskania" resztek po cc.Tylko ,ze ja miałam cc 17 dni temu...


Dziewczyny czy kupowałyscie sobie pas pani teresy ?Czy warto go kupic?I czy u mnie jeszcze coś pomoże...po 17 dniach od cc?
 
SercaDwa - właśnie po jakimś czasie po porodzie zaczyna się nosić jeśli jest potrzeba. Ty jesteś szczuplutka, z czasem brzuszek zniknie, pas pani Teresy może w tym pomóc. Po cc zostały naruszone powłoki brzuszne więc to troszkę będzie utrudnione, mnie sie wydaje ze po SN takiej oponki nie ma - przynajmniej nie pamiętam przy pierwszym porodzie.
Do tego potrzeba też ćwiczeń ale to dopiero po 8 tyg najwcześniej.
 
Ja dzis sie wybieram do mojego zajrzydziury,mam nadzieje ze powie ze wszystko ok i mozna serduszkowac bo mój chłop sie zerwac chce:-Dno ale w ciazy celibat był to mu sie nie dziwie:-D
 
Mnie też boli w okokicach blizny, teraz to już w ogóle boli, po drugim cięciu. Mnie bardzo bolą zrosty na macicy...

A jak serduszkowaliśmy z mężem to już w ogóle...myslałam że zwariuję z bólu...
 
Po cc nie mam zadnych dolegliwosci :-) co prawda skora na brzuchu powyzej ciecia jest bardzo wrazliwa teraz, ale poza tym czuje sie ok.
Kupilam sobie pas po cc, nosilam go bezposrednio po operacji, bo mialam duzy brzuch i strasznie bolalo wstawanie, jak to wszystko ciagnelo w dol i napieralo na swieze ciecie. A mniej wiecej po tygodniu przestalam go nosic i teraz chodze juz normalnie.
Czytalam ostatnio o serduszkowaniu po cc i pisalo, ze to zalezy od kobiety, kiedy czuje sie na silach i ma ochote. ja juz bym M dorwala w weekend, tylko nie bylo kiedy, bo w sobote mala caly czas na cycu, a wczoraj szwagierka przyjechala, no a wieczorami to wiadomo ile sily w nas - tyle, zeby dojsc do lozka;-)
 
a ja dziś byłam na solarium... mmmmmmmm:-D:-D:-D:-D leci ze mnie już tylko żólta wydzielina i to tyle,co kot napłakał :-D postanowiłam,że za tydzień spróbuję poserduszkować. Jak piszecie,że bolało,to aż mnie skręca w środku ze strachu :sorry: ale kiedyś trzeba spróbować.
 
reklama
Do góry