reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

reklama
wow ale wam zazdroszczę.

Ja przed pierwszą ciążą wazyłam 60 kg. Dobiłam do 83 i niestety przez rok udało mi się zejść tylko do 70kg. Teraz przez nudności i wymioty moja waga spadła do 68 ale pewnie szybko nadrobię jak wróci apetyt. Niestety uwielbiam kaloryczną i niezdrowa żywność.
A mój wzrost to 176.
 
Teraz mam 60 kg rozmiar 38 i 168 cm wzrostu
ja przed pierwszą ciążą 52 kg dobiłam do 70 przed porodem, potem 56 kg.

Bardzo się boję, że znowu tyle przytyję, ale jak tu mniej żrec?
 
To i ja się dopiszę. Pierwsza obecna ciąża, waga początkowa 48-49kg wzrost 165cm. Obecnie już 1 kg do przodu. Nie wiem normalnie mogłabym jeść cały czas, szczególnie słodkie, lody, jakieś ciasto no i owoce. Mam nadzieję, że więcej niż 12-13 kg nie przytyję, ale jak będzie tak jak do tej pory to nie wiem... :(
 
ja startowałam miesiac temu z 52kg przy 168 cm, teraz mam 50 kg, dwa stracilam przez nudnosci, mam nadzieje ze troche odrobie juz w lipcu, rozmawialam z moim lekarzem, bo troche jestem przerazona ze malo waze, ale on twierdzi ze tak zawsze jest na poczatku i mam tylko pilnowac, aby duzo pic... a ja chcialabym troche przytyc, bo wszyscy mi mowia, ze mizernie wygladam...
 
to ja wystartowalam z waga 56 kg przy wzroscie 164 cm :-) w tej chwili nie wiem ile wynosi moja waga, ale wiem, ze schudlam ;-) oby nie przybylo zbyt duzo, do lipca 2012 musze juz byc w formie :-D
 
a tak chciałam schudnąć przed ciążą ale się nie udało :-( teraz startuje z 67 kg przy 170
był moment, że ważyłam 55 kg (bez odchudzania - życie..........) ale znajomi twierdzili, że kiepsko wyglądałam, najlepiej się czulam przy wadze 60. Dobrze, że za marzenia nie bija to sobie marzę, że po ciąży schudnę do 60 kg :-D
 
reklama
Ja też chciałam schudnąć przed ciążą do 48kg, a tu guzik. Zapomnieliśmy się na urlopie i teraz poodchudzam się dopiero za jakieś paręnaście miesięcy :-)
 
Do góry