reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

o dzięki martussa bez pieluszki biega dużo:tak::tak::tak: w

własnie nie wiem czy ją to swędzi bo nie próbuje tam coś ruszać czy drapać:confused:
 
reklama
mary tak, tak bez recepty i naprawdę pomaga.
Martuś, nie daję, bo nie daje oznak, że ją boli. Nocki też przesypia całe, wiec na razie tylko te kupska.
 
A co u nas mamy już 6 zębów i idą dalej:-) Chociaż Miłoszek nie przesypia całych nocek i ostatnio płacze przez sen:-(
Ogólnie to mały tchórz:-D Chodzi już ale po podwórku boi się sam.
Coraz bardziej jak chce czegoś to pokazuje różki:-)
 
A ja melduje, ze u nas alergii na jaja juz brak!!! Hurrrra!!!! Po tych akcjach ze szczepieniem postanowilam sprawdzic jak Adas zareaguje i stopniowo mu podawalam w makaronie, w nalesniczku, w biszkopcie i w koncu dalam kawalek zoltka i zadnych wymiotow!!!!!! Ostatnio sprawdzalam jakies 3 mies. temu, a teraz juz przeszlo, minelo, wrosl!:-) Jeszcze tylko z mlekiem musimy powalczyc.
 
Dziewczynki, nowotwor Julianka nadal ukrwiony, czytaj: zyje. :-(Tak stwierdzil radiolog na dzisiejszym USG. Nie wiem jaki teraz plan lekarze wymysla. Juz zaczynalismy troche normalniej zyc, dziecko silniejsze i szczesliwsze, w nadziei, ze w lipcu- sierpniu zakonczymy wreszcie ta wyniszczajaca terapie, a tu taka wiadomosc... Nie wiem jeszcze jakie opcje wchodza w rachube, czy my w ogole mamy jeszcze jakies opcje, poza radykalnym wycieciem organow i dozywotnim kalectwem. :-(
 
nie nie nie mamoflavii będzie dobrze .Niemożliwe jest ,żeby taki chłopczyk normalnie się rozwijający miał to dziadostwo nadal .Może coś pomylili Na pewno coś pomylili .Buziaczki przytulaczki całym sercem jesteśmy z wami Nikuś całuje Julianka i tuli tuli
 
reklama
Do góry