reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

reklama
Na co dzień używam perfum Elizabeth Arden. Na jakieś bardziej specjalne okazje wybieram L'eau Kenzo lub Jadore. Wszystkie te zapachy kojarzą mi się z czymś innym, ale uwielbiam każdy z nich. Wciąż jednak szukam tego idealnego.
 
Też uzywam J'adore i Si Intense od Armaniego, a ostatnio bardzo spodobał mi się zapach z Oriflame, choć z reguły nie ufam tego typu kosmetykom, bo już nieraz się zawiodłam, to ten perfum akurat jest na prawdę w porządku. Nie pamiętam jak się nazywa, ale ma taką okrągły jakby spłaszczony flakon z namalowaną kokardką, a zamykanie w formie długiego czarnego szpica. Bardzo fajny perfum na co dzień.
 
reklama
Do góry