reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

jaipur

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2010
Postów
3 728
Miasto
Legionowo
Zakładam wątek dla walczacych z fałdkami po okresie bezkarnego folgowania swoim zachciankom,oraz dla niezadowolonych z różnych przyczyn ze swojej pociążowej figury.
I juz mam pytanko ,czy rzeczywiscie to prawda z tym rochodzeniem sie miesni brzucha?ze da sie to poczuc uciskajac palcem(na razie nic nie uciskam sama,wiadomo cesarka)
 
reklama
to już nie dla mnie:-p]

chociaż powiem ze skóra troszkę mi zwisa.. no ale co się dziwic po 2 dzieci..
za kilka tyg powinna byc już normalna..
ważne że kilogramów nie mam ... hihi


a o co choidz z tym uciskaniem mięśni??
ja jak uciskam to nic nie czuję...

 
Jak znajde ulotkę z ćwiczeniami,to napiszę sposób,generalnie chodzi o to zeby napiąc mięsnie,podnieść nogi ugiete w kolanach na leżąco i jak sie uciska gdzieś na brzuchu i wpada palec to znaczy,ze sie rozeszły.i bedzie trzeba nieźle sie namachać nad powrotem do formy.
Co do kg to też mam z głowy ale brzusio po cc nadal sie wchłania,nic nie migę robic bo goi sie mozolnie,dzisiaj niestety szew zaczął podkrwawiać ,oczywiście przesadziłam z tym szybkim powrotem do formy,niby sie nie wysilałam a tu masz babo placek.
 
Jaipur to szukaj tej ulotki to ja sprawdzę. Ogólnie brzucho mam galaretowate kilogramy do zgubienia zostały ale i le to nie wiem, bo wagi nie mam. Ale niestety mam problem z kupieniem sobie spodni:( Ciążowe jadą z tyłka, w te z przed ciąży jeszcze nie wchodzę. Niestety uda się rozrosły:(:(
 
ja nosze spodnie z przed ciąż rozmiar 36 ...
no ale za to staniki kupuję większe:sorry2:

edit
jaipur własnie sobie sprawdziłam i mi nigdzie nic nie wpada:no::-D
jedynie tylko jak mam pepek to głębiej ucisnę i mam zapadnięty , ale sam pępek.. wsyztsko dookoła twarde i bez dziur:-D
 
Ostatnia edycja:
O stanikach to ja się nie będę wypowiadać. Muszę sobie kupić jeszcze ze dwa, bo ten co kupiłam do karmienia przed porodem jest mały, a brałam trochę luźniejszy specjalnie,żeby po porodzie na dojne cyce pasował. Po porodzie M mi kupował już większy jak leżałam w szpitalu i ten jest w sam raz więc muszę sobie jeszcze dokupić.
 
a ja mam ten problem że kupuję staniki , może nie tyle co z push-up ale są tae miseczki takie sztywniejsze co dsją kształt piersi..
i zawsze jak się kładę na boku to mi te cycki wypadają z tego stanika...!!!
ale mnie to wkurza....:wściekła/y:
a takie materiałowe cienkie to mi nie pasują za bardzo bo nie lubię takich...
i teraz nie mam co zrobić...!!

 
No ja zważyłam się dzień po porodzie i zgubiłam tylko 8 kg więc zostało jeszcze 12, brzuch wygląda strasznie ale już nie swędzi:-) uznałam że w to lato krótkie bluzki i strój kąpielowy odpadają niestety. Mięśnie brzucha mam bardzo luźne więc położna zaleciła mi pas poporodowy tylko mój jest za mały i niestety muszę czekać na nowy.
 
mi po porodzie zeszło 9 kg ale niestety... do wagi wyjściowej brakuje jeszcze sporo.
Od dziś zaczynam smarować brzuś a za dwa tygodnie zakładam pas ciążowy i rozpoczynam ćwiczenia pod okiem mojego specjalisty - męża - by wzmocnić jego mięśnie :-)
 
reklama
Kamcia -Ja mam ten sam problem ze stanikami :-( Zawsze kupowalam usztywniane bo nie lubie jak widac stojace sutki:-p W dodatku w nocy zawsze spalam bez a teraz sie nie da bo wszystko bym miala poplamione mlekiem.Jak narazie nosze koronkowe i do karmienia a na wyjscia ubieram usztywniane:-D Powiem jednak ze usztywniane sa strasznie niewygodne jezeli przychodzi czas karmienia:-(

Co do wagi to nawet nie wiem ile zgubilam.W czasie calej ciazy przytylam 12kg a juz w tej chwili spokojnie sie ubiore w spodnie sprzed ciazy.Oponka jednak pozostala i musze cos zrobic aby sie jej pozbyc:-p
 
Do góry