reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

reklama
A ja przeprosiłam swój steper, który tak skrzętnie ukryłam w szafie, żeby nie mieć wyrzutów sumienia. Ale fakt, że nie mieszczę się już prawie w żadne spodnie skłonił mnie do wyjęcia tego koromysła :-D. Tylko mąż mnie pociesza, że spodnie to się pewnie w praniu zbiegły i dlatego za ciasne ;-):-D
 
No nie mogę dziewczyny. Zmobilizowałyście mnie. Zamknęłam szafkę ze słodyczami na kluczyk i oddałam go mężowi. Jestem na diecie! Tzn. nie na żadne specjalnej tylko po prostu zero słodyczy i jem tylko potrawy małokaloryczne. Na spacerach z syniem nie będę siedzieć na ławeczce z książką tylko chodzimy, chodzimy!!! No i przydałoby się jeszcze więcej ruchu. Może joga?
 
a ja mam zamiar dw arazy w tygodniu chodzic na step, no i na takie cos cos ie ubiera kombinezon i sie np jezdzi na rowerze ;-) mam 3 miesiace aby zrzucic 10 kg , no przynajmniej 6 kg ;-)
 
ma to cos strone w sieci? moze i ja wyiore sie z Toba? napisz jakies szczegoly.. GODZINA, DNI, CENY, MIEJSCE?
 
reklama
Do góry