reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

No ja też mam w planach właśnie aerobik :-), bo kiedyś długo chodziłam i bardzo mi się podobał ten rodzaj wysiłku :tak:: ... muzyka, podskoki, fajne układziki no i oczywiście też ćwiczenia na wszystkie partie ciała :-):tak:
 
reklama
A ja mam minus 3 kilo do wagi sprzed ciąży i bez ćwiczeń :-p ale ostatnio chodzę na basen z dziewczynami, jedynie w celach towarzyskich .... no i straszna rybka ze mnie :zawstydzona/y:
 
Mi udało się schudnąć 2 kilo (od czasu przytycia 3 kilo w trakcie karmienia piersią). Dieta powoli działa. Oprócz tego chodzę na siłownię...poprawka w tym tyg. nie byłam , bo niestety nie mam z kim zostawić synka. Mąż pracuje od rana do nocy i śpi po 5 godzin...

Ale w poniedziałek jadę do Darłówka na 2 tyg.- może (jesli pogoda się poprawi) wypalę sobie trochę tłuszczu na plaży...:-p:rofl2:

PS. nie piszcie za dużo w tym okresie , bo będe miała dużo do nadrabiania:tak:
 
U mnie waga stoi choc bardzo ograniczyłam jedzenie, nie jem słodyczy, kolacja do 19-20 bardzo skąpa no i wysiłek 5-6 razy w tyg. :raz bieżnia a raz cwiczenia w domu (1 godz). Ciało wygląda znacznie lepiej, jędrne i smuklejsze a waga w ciągu 3 tyg tylko -1 kg.:confused:Karmię jeszcze piersią. Co jest przczyną że waga nie spada??
 
U mnie waga stoi choc bardzo ograniczyłam jedzenie, nie jem słodyczy, kolacja do 19-20 bardzo skąpa no i wysiłek 5-6 razy w tyg. :raz bieżnia a raz cwiczenia w domu (1 godz). Ciało wygląda znacznie lepiej, jędrne i smuklejsze a waga w ciągu 3 tyg tylko -1 kg.:confused:Karmię jeszcze piersią. Co jest przczyną że waga nie spada??

wiola - jeśli tak częsty jest Twój wysiłek fizyczny, to znaczy, że mięśni ci przybywa, a one ważą znacznie więcej niż tłuszczyk :tak:, stąd efekt wizualny jest, ale na wadze go nie widać. Więc wagą się nie przejmuj, tylko trzymaj tak dalej :tak::-). Gratuluję samozaparcia - super :-)!!!
 
Ja chodze 3 razy w tygodniu na aerobik od miesiąca i już nosze ubrania rozmiar dwa mniejsze:happy2::-) Ale nadal dużo do zgubienia
 
wiola - cieszę się bardzo:-). Pisz często o swoich osiągnięciach, to zapewne doda otuchy również innym i zmobilizuje do działania :tak:... np. ... mnie :-):happy2:
 
reklama
Dziewczyny podziwiam samozaparcia i wytrwalosci ja juz od miesiaca sobie obiecuje pojscie na diete i narazie marnie to wyglada. Za kazdym razem zaczynam od poniedzialku i dzisiaj znowu sie zloamalam i zjadlam ciastka fuj to juz na pewno ostatnie:(:(
 
Do góry