reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze porody (bez komentarza)

Melisa, Ty ciagle w 40 tygodniu, więc co nam tu ściemniasz o porodzie :-p

Ja tez miałam CC, ale nie wchodziłam na zaden fotel tylko nomalnie kladlam się na jakies twarde łóżko. Tym razem tez nastawiam sie na CC.

Jestem w szoku, ze ciągle ktoś mógł przy Tobie być. Fajnie :-)
 
reklama
Melisa - Ale Ci zazdroszczę, ze masz poród już za sobą, pobyt w szpitalu, i Milenke w ramionach! Cieszę się, ze masz tak dobra opinie o szpitalu, bo ja tez się tam wybieram, a jeśli samo nie ruszy do 20stego to na wywolanie, czego strasznie się boje :zawstydzona/y:
 
nooo Meliska to ja jutro pojadę do lekarza i poproszę o cc ;-) (żartuję oczywiście) po Twoim opisie nastroiło mnie to bardzo pozytywnie. Super że miałas takie wsparcie w rodzinie i mężu a Milenka faktycznie cudna :-)
 
Melisa, mój pierwszy poród opisałabym podobnie do twojego, był bardzo znośny ale drugi ... koszmar.
Pozdrawiam
 
Melisa - Ale Ci zazdroszczę, ze masz poród już za sobą, pobyt w szpitalu, i Milenke w ramionach! Cieszę się, ze masz tak dobra opinie o szpitalu, bo ja tez się tam wybieram, a jeśli samo nie ruszy do 20stego to na wywolanie, czego strasznie się boje :zawstydzona/y:

oj, zdecydowanie nie polecam - skurcze po oxy są okropne!! Nawet jesli w ogole nie są efektywne:no: Natura wie lepiej jak i kiedy ma bolec ;-)
takze jesli nie ma przesiwwskazan, to moze lepiej poczekac na naturalną akcję?
 
oj, zdecydowanie nie polecam - skurcze po oxy są okropne!! Nawet jesli w ogole nie są efektywne:no: Natura wie lepiej jak i kiedy ma bolec ;-)
takze jesli nie ma przesiwwskazan, to moze lepiej poczekac na naturalną akcję?
Czekam na naturalna akcje, mówię tylko ze ginekolog kazała mi się zgłosić do szpitala 20stego jeśli samo nie ruszy :)
 
reklama
nice też miałam zoo.. gdyby nie to to bym chyba padła... ja od razu przez cały poród miałam parte :/ przy rozwarciu 1cm się zaczęły... ach.. jak to bolało..
Melisa suuper że poród tak udany! oby wszystkie takie były ;-)
 
Do góry