reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

Jolka! co to za durne teksty!? kopa w dupe!?
Jak zaawansowana jest choroba? bedzie sie rozwijac pomimo leczenia a jezeli tak to jak to wyglada dalej?
Kurcze strasznie mi przykro:-(
 
reklama
Jolek jednak się potwierdziło, przykro mi :-( Nie znam tej choroby, ale wierzę że tak jak piszą dziewczyny, że przy odpowiednich lekach i diecie będzie ok. A takich głupot swojemu nie gadaj :no:
 
Jolusia glowa do gory!
Przykro mi z powodu diagnozy :-(, ale powiedz sobie, ze nie dasz sie tej calej zlej energii i nie zabierze Ci to radosci z wszystkiego, co masz wokol siebie. Walcz o to z przeciwnosciami!
Sciskam mocno Kochana!
 
joluś - przykro mi bardzo, bo każda choroba męczy, ale trochę poczytałam o tej dnie i Dziewczyno, nie załamuj się!!! Dasz radę! Są teraz leki, dieta nie jest strasznie restrykcyjna, nauczysz się co powinnaś jeść, a czego unikać. Drobne "grzeszki" żywieniowe raz po raz pewnie nie zaszkodzą! Na pewno będziesz nadal pełnowartowym "modelem" dla Twojego M ;)
poza tym, gdyby się tak popytać, to pewnie każdej z nas powoli zaczyna coś dolegać...
Głowa do góry!!
 
Joluś ściskam Cię kochana! Trzymaj się!!
Myślę,że Twojemu M, nie potrzebny lepszy model, bo Ty Jesteś najlepszym!
 
Witajcie.
Ja chciałam tylko napisać, że dziś odwiedziłam gina. No i moja Niespodzianka ma już 9mm i bije jej serduszko. Ciąża przebiega prawidłowo. Mam zrobić badania obowiązkowe i jeśli chcę odpłatnie test na toksoplsmoze. Orientuje się któraś z was ile to kosztuje? Chodzi o te dw rodzaje tokso img i to drugie :zawstydzona/y: Poza tym dostałam Femibion natal 1 zamiast kwasu foliowego. Pierwszy raz o tym słyszę. Kupiłam. Kosztowały ponad 40zł:szok:
 
Persefona super, że wszystko ok. Niech rośnie zdrowo. Ja toxo miałam w abonamencie, płaciłam tylko za przeciwciała 30 zł. Brałam na początku kw. foliowy a teraz Femibion 2, cena rzeczywiście imponująca. Z Krzysiem też go brałam, nazywał się wtedy Feminatal (jeśli nie pokręciłam nazwy;)

Po pon. wizycie mała waży 2200 g, wciąż głową do góry. No i szykuje się cesarka jeszcze z powodów zdrowotnych. Choć liczę, że wyniki nie będą takie złe i mała się obróci. Zaczynam też jeżdżenie na cotygodniowe ktg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry