reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Malinko kurde...zawsze cos musi byc nie ciekawego...ja teraz zas mam ciezkie dni bo moja mezus siedzi w pracy od 10 do 22 i ciagle jestem sam ai sie smuce:(:(:(
Mam nadzieje ze towje problemy szybko znikna!
 
reklama
ja tez teraz jestem sama i bede sama przez caly wieczor i noc.Mala za kawalek bede kompac potem jedzonko i pcia a te moje problemy to wiesz z kim??

ELZBIETKO oki juz sie biore za rysowanie:)
 
Hej dziewczyny kurde czy uwas tez tak zimno???? ja wogole z domu nie wychodze a tak bym chciala wyjsc na spacer z mala no ale gdzie taki ziop.Maz jak byl z pieskiem przed wczoraj to uciekl szybko bo psiakwi odrazu lapki zmarzly mometalnie
 
Majeczka pisze:
hej dziewczynki...
wpadlam tylko na chwile zeby sie pozalic....Tak mi smutno i zle i...wstyd.. W piatek dowiedzialam sie ze bliska mi koleaznka zatestowala i jest w ciazy... Rozplakalam sie i zamiast jej gratulowac zalamalam sie... Wczoraj druga nasza wspolna kolezanka oznajmila to samo...Znowu lzy i rozpacz.. Wstyd mi bo powinnam sie cieszyc ich szczesciem...Ale ja czuje pustke i smutek i zal do wszystkich, wszystkiego , do zycia , losu....Dlaczego nie ja????? Jest mi tym bardziaj przykro ze obie zaszly w ciaze w tym samym czasie co ja sie staralam.. tyle ze im sie udalo......obie czesto imprezuja pala i nie przejmuja sie zdrowiem.. A ja dbam o siebie nie pale nie pije lykam witaminy i ciagle nic....nic i nic...Czuje sie podle....I tak mi potwornie smutno...
Majeczko -- nawet nie masz pojecia ile razy czulam sie dokladnie tak samo -- zreszta ujelas to uczucie w tych kilku zdaniach znakomicie. Ja caly poprzedni rok tak sie wlasnie czulam.Teraz mowie sobie -- glowa do gory i Ty tez sie doczekasz tego dnia. Zycze Tobie aby sie udalo!!!
 
Mnie też załamuje jak słyszę naokoło,że ktoś zaciążył. cieszę się że sie innym udaje, ale doła mam mimo wszystko...
 
m.a.l.i.n.k.a pisze:
Hej dziewczyny kurde czy uwas tez tak zimno???? ja wogole z domu nie wychodze a tak bym chciala wyjsc na spacer z mala no ale gdzie taki ziop.Maz jak byl z pieskiem przed wczoraj to uciekl szybko bo psiakwi odrazu lapki zmarzly mometalnie
u mnie nie, wczoraj spadl pierwszy snieg, dotychczas bylo nawet cieplo i bezdeszczowo , a to niezwykle dziwne jak na Chicago , ktore jest zawsze zasniezone i panuja tutaj mrozy "syberyjskie" :) :)No ale w Polsce rzeczywiscie Was zawilo i zmrozilo! :) :)
 
ILIJANKA radze sobie wiesz mysle ze dobrze:) mala nie jest jakims placzliwym dzieckiem wiec troche spokoju i oddechu jest.Teraz ja tatus jej usypia a niedawno byla kompana :) lubi sie kapac szkoda ze jeszcze sie nie usmiecha :)
 
reklama
Malinko u nas dzis - 26 i mi nie wolno wychodzic z odmu:( pies tez nie chce!aha smaruj jej poduszki wazelina!!!!taks ie robi w zimie z psami!
co do klopotow to wydaje mis ie ze wiem....ja ostatnio tez mialam i znow jest lepie...i tyak w kolko....

A musze ci sie pochwalic ze ostatnio nasza mala dala mi kopniaczki prawie pod zebra!! no i wczoraj pierwszy raz polalo mis ie z piersi:):)
 
Do góry