reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

raabit moj synek tez ma czesto czkawke ale to nic gorsze jest do jak sie zarlok przeje i wszystko zwymiotuje.juz dwa razy bylismy w srodku nocy w szpitalu bo az sie przerazilam jak zwamiotowal taka ilosc tak ze az mu noskiem lecialo,ale doktorka powiedziala ze to normalne,ze moze sie zadzyc i dopoki maly przybiera na wadze to moze zygac,srac(przepraszam za wyrazenie)ile mu sie tylko podoba.najwazniejsze zeby przybieral na wadze,aha i ze powinno sie przez pierwszy miesiac wazyc raz w tygodniu a pozniej to juz tak co miesiac:tak:moj maly od wadi 3820przy porodzie w poniedzialek doszedl do wagi 4500wiec wszystko w normie-nawet przy tych jego wymiotach
 
reklama
a odnosnie nocnych koncertow to moj ma to od jakichs 2 tygodni.dzis w nocy byla pierwsza noc gdzie nie spal ale przynajmniej nie plakal,a tak to normalnie albo idziemy z mezem o 2 w nocy z malym na spacer-bo wtedy jest spokojny a ze w tym tygodniu jestem sama i nie chce mi sie samej spacerowac to wsiadam w auto i robimy sobie nocne zwiedzanie wiednia.tzn ja bo Dorian po przejechaniu parunastu matrow zasypia-to chyba moja wina bo do konca ciazy caly czas jezdzilam autkiem i chyba sie przyzwyczail:-D:tak:;-)
 
Rybkamonia dziękuje za wiadomość na priv ale nie rozumiem dlaczego zgłosiłaś moją wypowiedź skierowaną do ciebie administratorowi BB jako naruszenie regulaminu? :szok::wściekła/y: troche to nie w porządku! :-( bo przez ciebie dostałam ostrzeżenie a nawet nie wiem za co? :baffled:

W każdym razie chicałam tylko dodać do mojej poprzedniej wypowiedzi, że nam w szkole rodzenia mówili, że jeśli dziecko ma problemy z kolkami, bólem brzuszka czy zaparciami to mama powinna napić sie takiej herbatki (np. hipp) a nie podawać jej dziecku. Zresztą to samo pisała kiedyś Naur, że piła herbatke hipp ułatwiającą trawienie ale nie podawało jej Julce. Każda z nas robi jednak to co uważa za stosowne.

Ja sama mam problemy z pokarmem, bo mam go bardzo mało i Maciek jest dokarmiany Bebiko1 HA ale pediatra mówiła żeby niczym innym go nie dopajać i ja sie do tego stosuje.

Rabit jak boga kocham nie wiem o czym Ty mowisz :no:
jakie zgloszenie i ostrzezenie?
wczoraj wprawdzie mialam cos z kompem,kilka razy probowalam odpisac i wcale post nie chcial sie wyslac alew w zyciu nic nie zglaszalam,nawet nie wiem jak to sie robi:elvis:
 
Rybkamonia wystarczy ze wejdziesz na prywatne wiadomości to zobaczysz co do mnie poszło :tak: ale ja nie jestem pamiętliwa i uznam to za wypadek przy pracy :-)

W kazdym razie z twojej wiadomości wnioskuje, ze też masz mało pokarmu skoro dokarmiasz Bruna Bebiko? :baffled: ciekawa jestem tylko dlaczego wybrałas akurat to mleko? bo mi polecała to mleko pani pediatra w szpitalu :tak: zresztą w szpitalu właśnie tym mlekiem dokarmiają maluszki które tego potrzebują :rofl2:
A jak przyszła do mnie położna środowiskowa to polecała mleko Bebilon i teraz już sama nie wiem co wybrać? :baffled: w przyszłym tygodniu ide do pani pediatry na wizyte ogólną z małym to wtedy sie spytam jak to jest z tym mlekiem :tak: bo cena bebiko i bebilonu jest porównywalna :-)
 
a jesli chodzi o herbatke-nie dopisalam waznej rzeczy stad to nieporozumienie-maly po wyjsciu dostal kilka razy bebilon,mial po nim strszne zaparcie i kazano mi podawac mu wlasnie koper wloski.okazalo sie ze to mleko jest bardzo tluste i jesli mialby byc dokarmiany-to tylko bebiko,tak jak dostawal w klinice.byla noc jak wrcalismy i zero paczki bebiko w aptece,babka polecila nam w zastepstwie ten cholerny bebilon przez ktorego Bruno tak cierpial :-(
herbatka hiipa z oprem podzilala super-
a ze posmakowala-to inna sprawa ;-)
pozdrawiam
 
widze raabit,ze jestes dużo bardziej obeznana w temacie laktacji niż ja:-D.Skorzystam w takim razie z Twojej rady i kupię ten środek mlekopędny,dotychczas piłam herbatkę laktacyjną hipp.Spróbuję teraz czegoś nowego;-)
 
Syska ten środek mlekopędny to już w szpitalu pediatra mi polecał ale jakoś nie miałam przekonania co do niego. Potem w aptece pani powiedziała, ze kupując ten środek dokonałam dobrego wyboru, bo te wszystkie granulowane herbatki są mało skuteczne. Nie wiem bo nie piłam jeszcze hippa ale ten środek mlekopędny herbapolu faktycznie sie sprawdził i nawet w smaku nie jest taki zły :tak:
Syska a ty też dokarmiasz malucha mlekiem modyfikowanym?
 
reklama
Mam pytanko do was czy ulewanie się pokarmu jest skutkiem przejadania się czy czegos innego? Moja mała od paru dni ulewa staram się żeby po karmieniu jej sie odbiło ale i tak ulewa.
 
Do góry