reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

jeszcze druga sprawa - mialam Was zapytac o foteliki samochodowe. Myslałyście juz nad zmiana na większy? te od 15 kg? My mamy teraz Chico key I, ona sa do 18 kg, a nastepne już od 15kg. Chyba trzeba pomyslec o wymianie powoli, bo Wiki waży ponad 15 no i jest wysoka. któras sie orientowała?
 
reklama
Antylopka - myślałam na zimę zmienić. Moze gdzie koło listopada. Tyle że ja myślałam że one od 18 kg są??? No ale u mnie nie wiele brakuje bo już 16 przeskoczył. No i sie boje troszke tej zmiany, bo w dłuższej podróży to on nam jeszcze przysypia, a te większe foteliki to tak nie bardzo sie pochylają, żeby dziecku było wygodnie
 
wiesz co, ja poszukam troche w necie i powrzycam linki, bo wczesniej czy później więcej dziewczyn będzie potrzebowało informacji.:tak:
Maxi-cosi, cena 599zł
http://www.allegro.pl/item731402120_maxi_cosi_rodi_xr_formula_black_frotte_od_g_7.html
Chicco - neptum od 9kg do 36 kg, cena 320 zł
http://www.allegro.pl/item738174804_promocja_fotelik_samochodowy_chicco_neptun_3_kol.html
Chicco key 2-3, od 15 do 36 kg, cena 395 zl
http://www.allegro.pl/item732968850_chicco_key_2_3_15_36_kg_gwarancja_pl_od_reki_w_wa.html
Recaro monza, 15-36 kg, cena 619 zł
http://www.allegro.pl/item731663388_new_2009_recaro_monza_15_36kg_oslona_i_wkladka.html

Ja się skłaniam ku Chicco, bo teraz mamy key 1 i jestem bardzo zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
w zasadzie to widzę, że te foteliki Roemer troche staniały. mam zniżkę na rzeczy tej firmy 10%, więc może rozważymy jeszcze ich foteliki
zreszta widzę, że ta tabele jest juz zupełnie inna niż ta, którą się kierowałam półtora roku temu przed zakupem Chicco key I, bo teraz ma 4, a wtedy miała 5. Czyli moge sie spodziewać, że co roku będą wychodzic lepszei nasze stana sie prawie co niebezpieczne....
 
Antylopka ja na razie ani mysle o zmianie fotelika :-) Mamy maxi cosi i jakos nie spieszy mi sie do kolejnego wydatku, zwazywszy na to ze Szymcio wazy 13kg, wiec mysle ze jeszcze spokojnie zime i przyszle lato przejezdzi. Dostanie pewnie drugi jak ten przejdzie na braciszka :-)

Mrozik duzo zdrowka i odpoczywaj jak najwiecej, my juz zaczynamy odliczac do konca, jeszcze jakies 7-8 tyg, a potem pewnei bedzie tak zwana masakra :-)
 
Tomola - własnie miałam pisac, że my z antylopką to w mniejszości jesteśmy z tymi fotelikami, bo większość dzieci do 15 kg to około 4-5 roku dochodzi, a czasem i później :-p.
To super że ta "masakra" już tuż tuż:-D. W zasadzie to juz chyba siedzisz na walizkach? jak tam przygotowania do powitania nowego brzdaca? ja sama nie wiem czy juz coś zacząć "układac" po nowemu... jakoś jeszcze mi sie nie chce. Chyba zaczekam tak do 26-28 tygodnia
 
Mrozik-Zdrówka,dbaj o siebie .

Antylopka-Dla ciebie też dużo zdrówka

Tomola-Pokaż się z brzuszkiem bo przecież niebawem go nie będzie.

U nas też przeziębienie zaczęło się ode mnie a na Ali skończyło,na szczęście bez antybiotyku.

Jeśli chodzi o foteliki to my jak Ala miała pół roku to zmieniliśmy na taki od 9-25kg i na razie nam wystarcza.

W tym do 13kg to się już nie mieściła taka była z niej grubaska:-D:-D
 
Czesc, w temacie fotelikow, to my juz dawno przeszlismy na wyzszy poziom ;-)

w tej chwili uzywamy takiego, cena tez zachecajaca :)
Fotelik Galaxy DARK/GREY

mozna go zapinac na rozne sposoby, lecz ma jedna "wade" nie mozna przechylic oparcia, zeby maly mogl spokojnie spac, ale wtedy odsowam troche fotelik od oparcia i sie przechyla z oparciem fotela
 
reklama
Ja mam pytanie a propo ząbków, to jak jest u was, bo u nas brakuje wszystkich piątek i na razie nie widzę ich na horyzoncie
 
Do góry