reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Kasia.zosia czy Ci sie nie obnizyl troszke? Super brzuszki, ja czasami lapie sie za swoj bo zapominam ze juz nie ma :)
A jak pierwszy raz przytulilam sie do meza bez brzuszka to takie dziwne uczucie bylo.. przez brzuszek kompletnie zapomnialam jak to jest byc tak blisko i sie wtulac :)
 
reklama
Zobacz załącznik 794768 No i mój 5 dni po porodzie niestety dalej duży :-( już mnie wkurzają docinki w stylu "nie zapomnieli Ci drugiego wyjąć?"

Co za małpy wredne? Ja jak wyszłam ze szpitala po Zosi to mnie Pani w sklepie pytała który to miesiąc a jak jej powiedziałam ze 3 dni po porodzie to tylko głupia minę zrobiła :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie po porodzie to brzuch szybko znika :) jedynie mam problem ze ściąganiem skóry (wisi taki nadmiar), sąsiadka ginekolog powiedziała mi ostatnio, że z każdą kolejną ciążą skóra ściąga się wolniej i to normalne :D
 
20dni do terminu! [emoji4]
IMG_20170208_173959.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170208_173959.jpg
    IMG_20170208_173959.jpg
    57,2 KB · Wyświetleń: 820
reklama
Do góry