reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze trójmiejskie porodówki

reklama
Ja rodzilam w Wojewódzkim i powiem ze trafilam na nocke z soboty na niedziele i jak trafilam na izbe przyjec bylam przerazona:szok: polozna ktora przyjmowala ale jak mnie zawiozla na porodowke to w miare bylo lepiej ,ale jak urodzilam i byla juz z maluszkiem bylo super:-):-).pokoje 2 osobowe i naprawde super pomagaly we wszystkim ,i co mi sie podobalo to to ze dziecko za szyba mozna zobaczyc a nie kazdy ma dostep do dzieka przy odwiedzinach
 
W wojewódzkim 2 miesiące temu rodziła moja kuzynka, miała swojego lekarza, dr. Jankowski, ale w sumie przyszedł tylko na końcówkę porodu, nie zdążyli Jej podać znieczulenia, w sumie nawet szybko poszło po oksytocynie ale ja osobiście nie wyobrażam sobie bez znieczulenia.
Wszystko miało być ok i po 3 dobach w dniu kiedy miała wyjść do domu z dzieckiem zaczął się horror, okazało się że dziecko ma gronkowca w pępku i wszystkie rodzące w tym samym dniu kobiety również mają dzieci zarażone gronkowcem lub jeszcze innym świństwem.

Ja polecam szpital na Klinicznej złego słowa nie mogę powiedzieć, z tym że ja miałam swoją położną, słynną panią Jadzię- złota kobieta.
Rodziłam z uśmiechem na twarzy, bez bólu i cierpienia, po dwóch poprzednich porodach miałam wspomnienia wręcz traumatyczne ale po tym mogę rodzić codziennie i TYLKO na Klinicznej.
Porodówka wspaniała, wspaniali ludzie, cudnie wyposażona, oddział położniczy super, 2osobowe sale, pomocne położne, sala odwiedzin.

Victoria-Seres, powodzenia i życzę dokonania właściwego wyboru szpitala.
 
Ja jutro jadę do Wojewódzkiego na patologię ciąży (jestem 10 dni po terminie) i pewnie skończy się na wywołaniu porodu. Mam nadzieję, że jakoś to przeżyje. Dam znać jak było.

Viktoria_Seres czekam na info od Ciebie. Pewnie już masz Maluszka koło siebie:-). Napisz jak poród i opieka w wojewódzkim. Też się zastanawiam nad porodem wlaśnie tam.Pozdrawiam
 
reklama
Ja polecam szpital na Klinicznej złego słowa nie mogę powiedzieć, z tym że ja miałam swoją położną, słynną panią Jadzię- złota kobieta.

gosiaczek1973 podasz namiar do tej położnej???
Pozdrawiam


Dzięki Pani Jadzi z Klinicznej urodziłam zdrowego synka. To był mój 2 poród i pomimo 11 godzin prób porodu naturalnego niestety musiałam mieć cesarkę i gdyby nie jej interwencja to nie wiem ile lekarze jeszcze by czekali.
Sale położnic na Klinicznej są niestety 3 osobowe bo taka jest teraz liczba rodzących. Generalnie jak rodziłam w lipcu to co rusz były blokady na porodówce i odsyłali pacjentki do innych szpitali.
Z gorszych rzeczy to osobiście mam żal do lekarzy że wypisują do domu w 3 dobie po cesarce. Tak było ze mną. W momencie wypisu wszystko OK ale po paru godzinach spędzonych w domu dostałam mega gorączki. Okazało się że mam powikłania pooperacyjne, CRP prawie 100 i gdyby nie antybiotyk przypisany przez doktora Klimaszewskiego ze Szpitala Wojewódzkiego to nie wiem co by było ze mną. Sytuacja o tyle trudna że po wypisaniu ze szpitala nie ma mowy o powtórnym przyjęciu razem z noworodkiem.
 
Do góry