reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

malutka no tsk myślałam że jak się wspomnę to się pojawisz :-D super wieści!! to ty następna!
A wspominałaś mnie?? :-D No wcale bym się nie zdziwiła jak bym była następna :-D
Jak mnie przyjmowali na odział to nie było w ogóle rozwarcia, ale tego dnia odstawiłam leki, wczoraj trochę sobie pochodziłam po szpitalu i dziś już przed wyjściem na badaniu stwierdzili na opuszek palca rozwarcie, także kot wie, kto wie :-D Ty bardziej ,że po odstawieniu leków mam silniejsze i częstsze skurcze, jeden wczoraj taki skurcz pod KTG włączył alarm, sięgał ponad 80 i trwał prawie 500 sekund...
 
reklama
Na wyścigi proponuje :) A tak na serio to też zazdroszcze :-D W tej całej atmosferze przedporodowej już mam chyba jakieś urojenia i tylko wypatruje sygnałów zbliżającego sie "już" :D Tak więc trzymam kciuki za kolejne mamy! Ja mam jutro wizyte przedporodową w tej prywatnej klinice. Zobaczymy co bedzie :)
 
Malutka no to kawał Dzidzia będziesz miała ;)
Super, że już niedługo będzie po wszystkim :)

Mi do terminu jeszcze teoretycznie 4 tyg zostało i na razie żadnych oznak przepowiadających poród nie dostrzegam.
W ogóle to czasem bym chciała żeby to było już, a czasem to wolałabym chodzić z brzuchem bez końca, bo boję się, że sobie z Mała nie dam rady...
 
ja też mam takie mysli nieraz...
Malutka, na 80 to już hardcore, ja mam nieraz na 30-40 i przez to mam tabletki, ale narazie sie 3mam. Ale podobnie jak dziewczyny coś mam przeczucie że polecisz następna:)
 
reklama
Ja tylko relację chciałam zdać z wczorajszej wizyty :-) Wszystko OK tzn. szyjka skrócona jeszcze bardziej, ale się trzyma zamknięta, a co za tym idzie leki nadal w ilości nie zmienionej. Młoda w pozycji wyjściowej, ale to u mnie i tak znaczenia żadnego nie ma. Waży ponad 2400 g. No i co najwazniejsze wstepnie jestesmy umówieni z lekarzem, że 10 października stawiam się w szpitalu :-) To tak w wielkim skrócie.
 
Do góry