reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
gosiane dobrze, ze wszystko ok, może jak odstawisz duphaston to coś się zacznie dziać

ale tak patrzę na nasze suwaczki i cieszę się, ze wszystkie się trzymamy :)
 
wizyta u poloznej zaliczona, wszystko raczej ok :-) chociaz jak wspomnialam,ze mam bole jak na okres to zapytala czy torba spakowana( w sumie to gdzies mam torbe, do ktorej zaczelam sie pakowac,ale w jakim pudelku jest to nie wiem....), ze to niekoniecznie ,ale moze zwiastowac zblizajacy sie porod, zwlaszcza ,ze szyjka juz miekka i cienka, ehh potwornie zmeczona dzis jestem, krazy mysl , ze fajnie byloby juz urodzic ,ale z drugiej strony to do nastepnego pt chcialabym wytrzymac, az chlop wroci do domu..
 
Ale fajnie że wszystkie się trzyamają. Juzza chwileczkę, już za momencik...
Kuzynka mojego meża urodziła tydzień temu - 3 tyg przed terminem. Malutka zdrowa i wszystko w porzadku. Ciekawe czy i nasza zechce sie pospieszyć choć ze dwa tygodnie - w końcu chyba zaszłam tydzień wcześniej niż wyliczenia zakładają.
monika - poszukaj tet torby na wszelki wypadek - może bez dźwigania pudełek ale choćby oczami :tak:
Ja niby mam czas ale juz powoli zaczynam myśleć co wrzucić do torby tym razem ;) Bo jak dotąd to wiekszość rzeczy przywoziłam spowrotem nietkniętych ;)
 
Najważniejsze Dziewczynki Kochane że dzieci są zdrowe,
a kiedy zechcą wyjść to wyjdą ... choć mnie też już to dobija ...
Ja przy Milenie do końca nie miałam żadnej skróconej szyjki i niczego co by
zapowiadało wcześniejszy poród, na porodówce nawet nic nie było wygładzone
a rozwarcie na opuszek palca, dlatego też chyba ten poród był taki ciężki
skurcze częste, mocne, regularne a rozwarcia zero,
zresztą rodziłam z rozwarciem na 7cm :baffled:


no wlasnie tego sie obawiam :/
oby jednak ta moja szyjka sie ruszyla

Asionek - nie martw się wg suwaczka młody ma jeszcze 3 tygodnie :-) popracujecie nad szyjką to się skróci ;-)

Kurcze a mnie wizyty nie bolą w ogóle :confused2:

ciesz sie , ze nie boli , bo bol okropny jest wrrr

Hej ja tez po wizycie. Wsio ok,usg nie mialam tylko mnie gin zbadal, tetno malego i ktg. Nic sie szyjka nie zmienila,jutro ostatni dzien brania duphastonu i magnezu no i trza czekac na rozwoj wydarzen ;-) Ciekawe czy bez tabsow sie cos zmieni. Ja mam na 21 termin wiec niby za 2 tyg juz sie maly moze wykluwac,wtedy tez wizyta kolejna.




Asionek ja za tydzien zaganiam mojego do roboty co by szyjke ruszyc troche ;-)

ja tutaj mam termin na 20ego :) takze jedziemy na tym samym wozku hehe
trzeba naszych zaganiac i koniec :)

wizyta u poloznej zaliczona, wszystko raczej ok :-) chociaz jak wspomnialam,ze mam bole jak na okres to zapytala czy torba spakowana( w sumie to gdzies mam torbe, do ktorej zaczelam sie pakowac,ale w jakim pudelku jest to nie wiem....), ze to niekoniecznie ,ale moze zwiastowac zblizajacy sie porod, zwlaszcza ,ze szyjka juz miekka i cienka, ehh potwornie zmeczona dzis jestem, krazy mysl , ze fajnie byloby juz urodzic ,ale z drugiej strony to do nastepnego pt chcialabym wytrzymac, az chlop wroci do domu..

tez mialam te bole i mam czasami i jak widac nic sie nie rusza ..
ale torbe lepiej przyszykuj roznie bywa :))
 
moja ginka ostatnio powiedziała że moja szyjka jest zamknięta a główka wysoko, więc chyba nie mam co liczyć na szybszy poród. Ze spakowaniem torby poczekam jeszcze parę dni, ale w razie czego wiem co gdzie jest więc chyba zdążę wszystko zabrać. Muszę tylko zrobić sobie dokładną listę tego co wezmę, bo potem pewnie bym połowy rzeczy zapomniała.
 
reklama
Do góry