reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

ja mam 164cm, czyli malizna jestem

ja też mam tyle wzrostu :-p
moja mama też szybko nas porodziła, tyle że ze mną się ponoć bardzo
męczyła mimo iż zaliczałam się do wcześniaków wagowych
bo malutka błam ... i wszystkie 3 urodziła tydz przed terminem ...
kiedy przyjdzie na mnie pora ??? :dry:
 
reklama
Marti różnie to bywa :) chociaż faktycznie masz jeszcze sporo czasu. Ja jak tylko uwinę się z grypą zaczynam ćwiczyć na piłce itp. mam nadzieję, że po 9 miesiącach bez aktywności ruchowej zrobi to wrażenie na mojej szyjce :).
 
ilonka
no to podsumowując, przytyłysmy tyle samo, wzrostu mamy tyle samo, nawet na zdjęciu pisałam chyba Tobie że brzuszki mniej więcej podobne, obydwie czekamy na córeczki i zaledwie 3 dni róznicy w terminie :) no to piąteczka kochana:D hehe
no widzisz, czyli idziemy łeb w łeb, żółwik ;-)

Kasia mi gin powiedział, ze jak w rodzinie tak szybko są porody to u mnie moze być podobnie, bo to genetycznie może być uwarunkowane, ale nie musi, więc miejmy nadzieje, ze i nam się poszczęści :)

Marti grunt, ze wszystko jest ok, a co do terminu porodu to ja tam ginom nie wierzę w ich zapewnienia, bo różnie być może
 
u mnie tez porody szybkie w rodzinie wiec moze i mi sie poszczesci troche :)))

A więc zdaję raport z wczorajszej wizyty u ginka, badania krew i mocz, okey mogę odstawić już żelazo, posiew na paciorkowca ujemy :tak: szyjka trzyma mocno zero oznak zbliżającego się porodu :dry: mała waży 2900:-D za dwa tygodnie wizyta i ginek powiedział że na 99 % się spotkamy :dry:

no to jedziemy na tym samym wozku :) nawet dzeici waza podobnie hehe

Marti różnie to bywa :) chociaż faktycznie masz jeszcze sporo czasu. Ja jak tylko uwinę się z grypą zaczynam ćwiczyć na piłce itp. mam nadzieję, że po 9 miesiącach bez aktywności ruchowej zrobi to wrażenie na mojej szyjce :).

ooo mozesz mi napisac co bedziesz na tej pilce robic ?? bo ja mam i jakos nie wiem za bardzo co pomaga na szyjke oprocz delikatnych podskokow na niej ;)
 
Ja właśnie z wizyty wróciłam i troszeczkę mi sie pozmieniało tzn. 14.10 idę do szpitala, a 17.10 będę miała cc ( oczywiście jeśli cos się nie zmieni ). Ogólnie nie jest źle. Młoda ma ponad 2900 g. Na KTG skurczyk jeden minimalny. Kolejna wizyta 10.10.
 
reklama
Do góry