reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Niunia- ja też w tamtym tygodniu miałam mieć ktg i nie miałam, dopiero dzisiaj mi zrobili. Trzymam kciuki za ciebie.
Mw- czasem tak jest, że nic nie wskazuje na poród i dopada znienacka. Trzymam kciuki.

Ja po ktg, skurcze regularne i wysokie, na 6tkę jak to Doktor określił. Jeszcze tylko wizyta u moje Gin i jadę na porodówkę.
 
ja byłam i mam do tej pory skurcze, rozwarcie na 2 cm, niby nie wiele, ale ja z tych co do końca mi się nie robi. Mam skierowanie na jutro, może już jutro będzie cc, mam być na 7,30 i nad czo. Więc już się boję.
 
hej Dziewczyny... u mnie porodu nie widać...jeśli się nie rozkręci samo to 4 sierpnia będą mi wywoływać...czego boję się najbardziej :-(
 
reklama
Do góry