reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Pyśka super wiadomość :-) bardzo się cieszę, że z Twoim Kropeczkiem wszystko dobrze :tak:

Dziewczyny ja jutro idę na wizytę, to taka dodatkowa, bo tym razem na NFZ, zeby skierowanie na badania dostać ;-)
Lekarka nie ma dobrej opini wśród pacjentek, więc trzymajcie kciuki żeby było ok, tym bardziej, że mój A. chce zobaczyć Maleństwo i mam nadzieję, że pozwoli mu wejść na USG...

Aha Pyśka jeśli możesz to zapisz moje wizyty 6.12 g. 15.00 i 21.12 g. 9.00
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt! Proszę trzymajcie kciuki za mnie jutro rano udało mi się załatwić dodatkowe usg w szpitalu bo krwawie juz 2 dzień. Mam nadzieję że będzie ok. Nawet potraktowali mnie poważnie co się rzadko tu zdarza jeśli chodzi o tak wczesną ciążę to praktykują selekcję naturalną. Pozdrawiam
 
To ja jestem po wizycie. Pani doktor zrobiła mi USG na którym od razu buło widać małą czarną kropkę. Pęcherzyk odpowiada 4t1d
więc by sie zgadzało według moich obliczeń kiedy doszło do zapłodnienia. Mam brać kwas foliowy i sie nie denerwować. Następna wizyta 06.12. A i mam zrobić tsh i toxo JgG. Za wizytę dużo nie zapłaciłam bo 100zł. Jak wszystko będzie dobrze to na następnej wizycie założy mi kartę ciąży bo na razie to za wcześnie.
 
DSC07155.jpgCześć Dziweczyny :) Przedstawiam Wam mojego Ktosia .... wiek:8 tydzień i 1 dzień, rozmiar: 17,4 mm, przewidywana dostawa 3.07. Serducho waliło jak szalone, aż się mężowi oko zaszkliło :-) karta ciąży założona, badania zlecone.... następna wizyta 17.12 o godz.17 pozdrawiam
 
reklama
Bejbiszon gratulacje :)
Śliczny ktoś :-) Ja tam widzę jeszcze jeden jakby pęcherz ciążowy :szok: tak samo duży chyba jak ten pierwszy :szok: albo już mi na wzrok padło :-)
 
Do góry