reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Bejbiszon cudowne zdjęcie :-)

Aż się miło słyszy i ogląda ze wszystko jest Ok.

Już zaczynam się bać , do mojej pierwszej wizyty jeszczę 11 dni:-( Mam nadzieję ze wszystko jest wporządku
 
Paulina, na pewno wszystko ok, bądź dobrej myśli! my tutaj wszystkie będziemy mocno trzymać kciuki, pamiętaj, że one mają moc :)

wszystkie się chyba tak przed wizytami stresujemy i tak pewnie będzie aż do porodów. później przyjdzie strach o dzieci i taki już los matek, całe życie się o kogoś martwią :)
 
Kota gdzież bym śmiała straszyć :-) Nigdy takiego zdjęcia nie widziałam więc jakoś mi się tak skojarzyło ;p zresztą bliźniaki to fajna sprawa :-)
 
Hej dziewczyny, dzis bylam na usg, lekarz stwiedzil ze jestem 8+6, jutro 9 :-)

nowy termin 29.06.13.
22,3mm i tez widzialam serduszko :-)

Niesamowite, ze chociaz ma sie juz 2 dzieci, to za kazdym razem ujrzenie nowej istotki na zdjeciu to nieziemskie przezycie...
 

Załączniki

  • bebs.jpg
    bebs.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 81
reklama
annagro gratulacje:-)

ja też dziś po wizycie:-) zarodek jest, widać bijące serduszko,ma 5.2 mm, termin z OM 12 lipca a z USG 13 wiec wszytsko równo terminowo:-) lekarz powiedział, ze wszytsko na tym etapie jest tak jak być powinno:-) mam już założoną kartę ciąży i skierowanie na badania:-) następna wizyta 14.12 o 16.00:-) zdjęcie dostałam ale tam tylko malutka kropeczka to skanować nie będę:-)
 
Do góry