reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

pyśka jejku trzymaj się dzielnie, przesyłam moc siły i całuski, przebadają cię tam dokładnie i będziesz spokojniejsza,

prij0 gratuluje udanej wizyty

mama290 gratuluje bliźniaków,
dziewczyny to nasze pierwsze bliźniaki na forum !!!!! hurrraaaaa
 
reklama
Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane ;**

Śliczne dzidziusie :) eeeeeee nie pierwsze bliźniaki, Różyczka też nosi dwójkę ;) I nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba ktoś jeszcze...
 
kurcze różyczka, matko nie kojarze ajajaj

sprawdziłam na liście porodowej to też jej nie ma, jejku sory że nie kojarze
 
Ostatnia edycja:
Ja jak narazie jestem w szoku :) Jeszcze przed usg śmiałam się z pielegniarką że napewno nie bedą to bliznieta w trakcie badania doznałam małego wstrząsu heheheheheh a mój luby zbladł :) bardzo się ciesze tym podwójnym szczęściem:)
 
Pyśka Wszystko będzie dobrze. Trzymaj się dzielnie! Cieszę się, ze z dzidziolem wszytsko ok. W szpitalu pewnie będziesz miała robione usg i znów zobaczysz swoje szczęscie. Może już podadzą Ci płeć. Trzymam za Was kciuki. oby krwawienie szybko ustało i oby szybko znalezli przyczynę.

Prija Gratuluję udanej wizyty.

Mama Cudne bliżnięta! Gratuluję!

Ja też dziś miałam wizytę. Oboje z lekarzem widzieliśmy dziewczynkę :) Noszę zatem po serduchem drugą córeczkę. Ma ok 10cm i waży 125g. Jestem bardzo szczęśliwa.
 
reklama
o rany, Pyśka, trzymaj się kochana!!! niech Twój mąż z synkiem codziennie Cię odwiedzają, mam nadzieję, że po 3 dniach Cię wypiszą!!!! buziaki :**

Prija, super fotki, gratuluję udanej wizyty! :)

witaj Mama, gratuluję, to już trzecie nasze lipcowe bliźniaki o ile dobrze kojarzę, jest Różyczka, Maggi i Ty :) czad!
 
Do góry