reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wspomnienia i plany na przyszłość

.............a jesli chodzi o najblizsza przyszlosc wyjezdzamy nad morze z dzieciakami:-):-):-)

Jeśli mogę zapytać to gdzie się wybieracie? My też jedziemy na tydzień nad morze, do Kątów Rybackich (blisko Krynicy Morskiej), szukaliśmy w tamtym rejonie z racji tego że po trasie mamy jeszcze dwa miejsca zahaczyć .

Inna, Pola ma pewnie racje, ale przecież w tym zawodzie też potrzebni są ludzie i po prostu trzeba to lubić czy też mieć do tego powołanie. Z pewnością są plusy i minusy jak zresztą w każdym fachu :-) Powodzenia.
 
reklama
Ktoś tu coś o poprawczaku? :cool2:
Miałam "przyjemność" odbywania tam praktyk (u nas na roku była selekcja, najpierw testy, potem warsztaty zanim nas do chłopaków dopuścili). Ja nie dam z siebie idiotki robić ani wleźć na głowę ale i tak nie było tam lekko. Wychowawcy łazili za nami, bo normalnie się o nas bali i to nie fizycznie (chociaż jedej z dziewczyn na praktykach chłopcy grozili siłą :szok:) ale o nasze zdrowie psychiczne. Nie było lekko ale żeby się przekonać czy się do tego nadajemy trzeba spróbować.
Ja zdecydowanie wolę pracę z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Szkoda, że w moim mieście nie ma dla mnie pracy w zawodzie :-(

 
A więc - papiery złożone, więc teraz pozostało mi czekać na ogłoszenie listy przyjętych.Mam nadzieję, że się dostanę ;-).Może głupio brzmi, bo składałam na zaoczne, ale przyjmują tylko 90 osób, a ja tam świadectwa z czerwonym paskiem w Liceum nie miałam.W każdym bądź razie trzymjcie kciuki :tak:
 
ewa, my do 12 sierpnia będziemy w Rewalu a to przecież zaraz obok Trzęsacza :tak:.Może zorganizujemy jakąś kawkę albo coś innego jeśli będziesz miała ochotę no i termin będzie Ci pasował :-)
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj na stronie internetowej podali listę kandydatów i na mój kierunek papiery złożyły zaledwie 83 osoby, miejsc jest 90 to... chyba się dostałam :tak::-):happy2:
 
Do góry