reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

reklama
Aestima - świeczniki z dyń czad, cholernie zazdroszczę tym Którzy mają czas i energię na tego rodzaju aktywności. Suszące się grzyby też klimatyczne :happy:
 
Hihi, dzieło oczywiście mojej mamy. Pracuje dzień w dzień do 18-20 ( a do pracy wyjeżdża ok 6.15) i jak widać znajduje i na to czas, chcieć to móc:) Ale jej dzieci nie płaczą... ;)
 
Wczoraj miałam "twórczy dzień":) zrobiłam swój pierwszy domek dla lalek - z kartonu. Trochę zabawy przy tym było, ale ja b.lubię taką dłubaninę:tak:sporo niedoróbek, coś tam źle wymierzyłam, co innego za mocno skleiłam, ale generalnie się trzyma. Kolejny będzie bardziej dopracowany (i tu pytanie do Was - gdzie można kupić niedrogo dość spore, średnio grube kartony???)
Marzy mi się dwa razy większy ze sklejki, taki na wzór tego domku: Wnętrza Zewnętrza: Domki dla lalek cz.1
Się napaliłam, o.
domek.jpgdomek1.jpgdomek2.jpg

I zaległy plakat (na białej tekturze) z alfabetem:
plakat alfabet.jpg
W planach z cyferkami, w podobnym stylu.
 

Załączniki

  • domek.jpg
    domek.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 69
  • domek1.jpg
    domek1.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 68
  • domek2.jpg
    domek2.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 71
  • plakat alfabet.jpg
    plakat alfabet.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 92
andariel wow! to się nazywa twórczy dzień - absolutnie bez cudzysłowia!:tak: jak wysoki jest domek??? NiL się nim bawią???
ja uwielbiam kartonowe 'zabawki'; u nas nadal stroi pralka, pojemnik na proszek robi teraz za piekarnik hihi bawiłyśmy się z Emi prawie godzinę w pieczenie ciasteczek, dostała na Mikołaja drewniany zestaw z łyżkami i mini wałkiem, więc zabawa przednia, wystarczy wyobraźnia a drogie zabawki nigdy nie przebiją takiej konkurencji!
andariel przede wszystkim brawo dla Ciebie za chęci i działanie! że usiadłaś i zrobiłaś! oby dzieciaczki odwdzięczyły Ci się dobrą (i zgodną) nim zabawą:tak:
 
Felkaa - dzięki:) domek ma 20x20 + dach. NiL dopadli domku od razu - Ninka wkładała tam małe lale, a Leo zwierzątka i swoje cyt."panolki" - a najbardziej Leo kręciły otwierane drzwi - tak bardzo, że muszę wzmocnić ściankę działową bo koniecznie musiał przepychać przez nie wielką pandę:-puważam, że nieróżowe domki to fajna sprawa zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców (często słyszy się argument mam chłopców, że niestety mają synków i domek nie przejdzie - nie bardzo rozumiem WHY, chyba że myślą o takim przelukrowanym różowym).

Felkaa zgadzam się w 100% z tym, że wyobraźnia dziecka+ ciekawe, proste przedmioty= najlepsza zabawa EVER:tak:

Robiłam takie choineczki co w ostatnim linku - problem z podstawą był tylko, bo się często kiwała naboki. W tym roku chcę wyciąć płaską z dużego kartonu, do tego sporo kolorowych powycinanych gotowych ozdób (bombki, serduszka, śnieżynki itd.) i NiL będą sobie przyklejać do woli, a gotową choinkę spróbuję zamocować na taśmie malarskiej do ściany, może nie spadnie.
 
reklama
Do góry