reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

loop87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
668
Witajcie, Chciałabym przedstawić Wam nowo powstałą markę- Lullu. Pod marką Lullu sprzedajemy wysokogatunkowe komplety poszewek na pościel niemowlęcą, poszewki na "jaśki", nietracące fasonu ochraniacze, kocyki z łączonych materiałów- bawełny i minky z Shannon Fabrics oraz kołderki z poduszką, z wypełnieniem do wózków lub kołysek. Wzory na tkaninach zaprojektowane i wydrukowane są na nasze zamówienie, a materiały , z których uszyte są nasze produkty są wysoko gatunkowe, posiadają certyfikaty Oeko- Tex 100. Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się na stronie internetowej lullu wraz ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy serdecznie- Sklep Lullu
 
reklama
Zakładam nowy wątek do dzielenia się zdjęciami najfajniejszych zakupów w życiu, czyli dla naszych Maluszków :)
Ja dziś poczyniłam pierwsze, ponieważ nie mogłam się powstrzymać :D trochę wcześnie ale co tam :) trzeba powoli kompletować wyprawkę :D

ciuszki z ciuszka ale jak nowe :) kupione za jakieś grosze :)

20150326_163121.jpg20150326_163217.jpg20150326_162533.jpg

a takie ciuszki kupiłam dla siebie
bluzkę białą w granatowe paski i spodnie ze stretchem takie tylko ciut węższą gumką na brzuch :)
spodnie.jpgbluzka.jpg
 

Załączniki

  • 20150326_162533.jpg
    20150326_162533.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 189
  • 20150326_163121.jpg
    20150326_163121.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 197
  • 20150326_163217.jpg
    20150326_163217.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 216
  • spodnie.jpg
    spodnie.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 194
  • bluzka.jpg
    bluzka.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 193
fajnee, a bluzka napewno sie przyda do karmienia :) ja to raczej nowosci tak nie bede kupowala, bo mam sporo po synku, ale moze bedzie dziewczynka ;)
 
Świetne te zakupy! Wczoraj niemalże identyczne spodnie w h&m widziałam i kosztowały 150 zł świetne są ale ta cena! Świetnie ci się trafilo :-) musze poczytać o ciucholandach u mnie w mieście gdzie można trafić lepsze ciuchy bo co niektóre to lepiej omijać szerokim łukiem...
 
Fajne ciuszki ci sie trafily, ja w maju jak w PL bede to pojde poszperac po ciuchlandach co mam kolo rodzicow do ktorych warto wejsc i licze ze tez kupie jakies perelki dla maluszka, kusi mnie tez juz powoli robic zakupy ale ejszcze poczekam do kolejnej wizyty. Jak bezdie wszystko ok to napewno pokupuje pare nowych ciuszkow bo po corce nic nie mam a upatrzylam pare fajnych rzeczy nowych a i poszukam u siebie na grupach sprzedazowych napewno tez wynajde cos fajnego poki co unisex :D
 
Buba czyzbyś już sie wyleczyła? czy nie dałaś rady dłużej leżeć? Ciuszki cudne, ale cuś takie chłopięce ;) masz nosa na chłopaka?
 
reklama
Nie, nie kochana nie ruszam się z domu, ciuszki kupiłam jeszcze w lutym nim zaległam.. Kompletnie nie wiem i nie mam nosa co będzie ale nawet jak będzie dziewczynka to i tak żadnego różu, falbanek czy innych przesłodzonych histori ;) no chyba że mi się coś zmieni ale ja lubię takie stonowane kolory, szarości, hranaty, biele itp. Nie lubię pstrokacizny więc i przez to ubranka bardziej na chłopaka wyglądają ;)
 
Do góry