reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy Maluszkowe i nie tylko :)

reklama
A to moje wczorajsze, małe zakupy. :)
1496476687-aaaaaa.jpeg
1496476693-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak na razie mam tylko body z długim rękawem białe i szare, bo jeszcze nie znamy płci i śliczny kocyk, który dostałam od siostry brzoskwiniowy w filetowe i czarne kotki :)
 
Dziewczyny bede bardzo wdzięczna za rady... jak wiecie ostatni raz bylam w ciazy 9 lat temu... wiec jestem do tyłu...
Uparlam się na wózek 3 w jednym bo na pewno na poczatku będę dużo używać ramy i nosidełka ...
Mieszkam pod miastem... mam kamienista droge i koniecznie trzeba tu pompowane koła... piankowe to masakra dla maleństwa w wózku...
Bede wdzieczna za polecenie marki wózka... nie musi byc lekki... mam 3 schodki wiec luz...
Z góry serdecznie dziękuje [emoji4][emoji4][emoji4]

P.s. piękne rzeczy kupujecie... pajace to rowniez dla mnie ciuch nr 1.... ale boję sie cokolwiek kupowac...[emoji17]
 
Ja absolutnie nie jestem zwolenniczka wozkow 3 w 1. Ja kupuje 2 w 1 plus dobry fotelik. Nie jestem tez zwilenniczka wozenia dziecka w nosidelku [emoji6]
Z Alankiem mialam Tako Laret, bylam bardzo zadwolona, jedynym minusem bylo to, ze stelaz nie miescil sie w calosci do bagaznika. Teraz chce kupic Baby Design Husky (to zimowa edycja, wychodzi co roku na jesien) lub X-Landera.
 
reklama
Do góry