reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
Martadelka - fajny ten domek. :happy2: Ja chyba dziś wyciągnę ten dla Młodej, bo nawet nie pamiętam czy ma mebelki czy nie. :sorry2::zawstydzona/y: Nie mam lalki w odpowiednim rozmiarze, nic mnie nie powaliło w tym temacie - a raczej odrzuciało - więc zwierzątka najwyżej zamieszkają albo ludziki Duplo których Młoda na sporo. :-p
 
mebelki kupione:-)
forever my mamy jakieś 3 małe lalki ale plastic fantastic ale bez przesady tym nie zamierzam się przejmować, zwierzątka też mamy a najważniejsze co by dziecko twórczo się bawiło:-)
 
ale super te allegrowe mebelki!!! sama bym się pobawiła :-) my Majce tez pewnie w końcu kupimy domek dla lalek ale raczej za jakiś czas, teraz ona wcale nie lalkowa, zaczęły ją interesować puzzle układanki, w lidlu kupiliśmy misie drewniane do ubierania - zabawki którymi większość forumowych dzieci pewnie już się nie bawi a Maję zainteresowały dopiero teraz.
Na lalki przyjdzie jeszcze czas, jeszcze się wybawię, o to jestem spokojna :-D
 
Madzioolka - puzzle misiowe jeszcze czeka na Młodą, ale chyba to już ten czas - wcześniej jakoś nie koniecznie się interesowała puzzlami... A z lalą to Krysia chodzi na spacer - jak idzie z opiekunką.
Martadelka - mebelki przesłodkie ale czy nie za bardzo.... mini ? :-p
 
Ostatnia edycja:
no zobaczymy jak będzie z tym domkiem i mebelkami (mebelków na pewno wszystkich od razu nie dostanie), jak się okaże, że za wcześnie to sru do piwnicy i za pare miesięcy wyłożymy, tak zrobiliśmy z tym wózkiem drewnianym, teraz się pięknie bawi, a strasznie chciałam jej kupić domek, kasa od mojej mamy na dzień dziecka, więc długo się nie zastanawiałam, co kupić;-)
forever jak mebelki będą za małe, to przeczekają w piwnicy:tak:
 
Martadelka - mebelki za małe w sensie do rozmiaru lalki/lalek :-p
Ja juz pogrupowała zestawy prezentowe - na razie w reklamówki, tylko spakować ładnie. Nasz domek jakieś mebelki ma. :happy2:
 
reklama
Do góry