reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

reklama
Hej!

Ciekawa jestem gdzie kupujecie ubranka dla swoich dzieciaczków.
Ja ostatnio znalazłam super sklep (Modny Maluch, na Dużej, obok teatru Kubuś), śliczne, słodkie ubranka :) :-)
Mnie podobają się dużo bardziej niż te ze Smyka czy 5.10.15, a ceny niższe :)
Piszcie gdzie Wy lubicie kupować swoim maluchom i dlaczego :tak:
 
Witam....

Może ktoś ma ubranka,wanienki,łóżeczka,wózki które chciałby sprzedać bo już mu są nie potrzebne a ktoś by chciał kupić :)


Pisać :) mamusie :):-)

Może wiecie gdzie w Kielcach jest jakaś hurtownia zabawek lub hurtownia sprzętów dla dziecka???
 
Ostatnia edycja:
Fajna hurtownia jest na ul Zagnańskiej koło Chłodni oraz nie daleko Makro. Poza tym dość fajne ceny są w sklepie na ul. Prostej i chyba na ul Górnej.

Fajny wątek, ja byłabym zainteresowana ciuszkami 98 wzwyż i jakimś zabawkami po Waszych dzieciakach:-)
 
Witam;-)
Bede miala do sprzedania trzykolowy wozek spacerowy: X LANDER- XT(uzywany, po moim synku) w kolorze czerwonym. TANIO!!!
Jesli ktos jest zainteresowany moge wkleic fotki;-)
Pozdrwaiam:cool2:
 
reklama
Do góry