reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zwierzaki

A moja świnulka kilka dni temu nagle zrobiła się jakaś mniejsza i wyłysiała na brzuszku i na pleckach, tak z dnia na dzień, no ale ona to już emerytka, bo w sierpniu skończyła 7 lat. Na szczęście mimo tych zmian nadal jest wesoła i ruchliwa, więc mam nadzieję, że jeszcze trochę z nami pobędzie.

Wypiekaj trociny zanim jej położysz w klatce :) Taki łysienie to na 99% pasożyty z trocin, miałam tak z myszami, szczurem, chomikiem i kosztaniczkami. Wypiekanie w piekarniku trocin pomoże od razu :)
 
reklama
DSCF0002.jpg oddam w dobre ręce
 
długo myślałam, czy mogę mieć zwierzaka, mając dzieci. ostatecznie zrezygnowałam, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której zwierzątko zaniedbuje i przeze potem cierpi. Staram się być odpowiedzialna.
 
kasiagie myslisz, że elwiwas oddaje, bo ma dziecko??

gdybyś była odpowiedzialna, to byś dbała o zwierzę tak samo, jak o dziecko
 
Elwiwas - sliczny ten kotek. Jakbym bliżej do ciebie miała to bym go zabrała do rodziców na wies. Juz niejednego podrzutka przygarnęli. Chyba że wyslesz mi go kurierem ;)
 
elwi kotek piekny :)
kasiag co za bzdura... mamy dwa koty ktore byly z nami zanim sie pojawilo dziecko i nie uwazam zebysmy je w jakikolwiek sposob zaniedbywali. nawet maja teraz lepiej bo dziecko poswieca im sporo uwagi i sie z nimi bawi co dla dziecka rowniez jest bardzo pozytywnym doswiadczeniem.
 
długo myślałam, czy mogę mieć zwierzaka, mając dzieci. ostatecznie zrezygnowałam, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której zwierzątko zaniedbuje i przeze potem cierpi. Staram się być odpowiedzialna.
dobrze by było najpierw przeczytac historię, a dopiero później oceniac...
 
reklama

Podobne tematy

Do góry