reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test 19dpo

Obserwuję czasem kreseczki ale z racji moich przejść to fabrykę uwazam za zamknięta nie mniej jednak kazdy pozytywny test, poród jest dla mnie jak miód na serce. 😍
A starasz się wciąż? Czy jednak nie?
Ja właśnie chciałabym żeby wszystkie mogły być w ciąży. Czemu to takie łatwe nie może być. 🥺
 
reklama
A starasz się wciąż? Czy jednak nie?
Ja właśnie chciałabym żeby wszystkie mogły być w ciąży. Czemu to takie łatwe nie może być. 🥺
W lipcu rok temu urodziłam długo wyczekiwanego syna. 😀 i starczy! Nie raz podczas ciąży i po porodzie hormony jeszcze mi mówiły, że w sumie chciałabym jeszcze jedno. Ale zbyt dużo kosztowały nas po drodze 4 straty na różnym etapie, ciąża z synem dala w kość. Także nie, dajemy juz spokój, dwoje dzieci jest więc jest kogo kochać. Bardzo współczuję tym, które nie mogą doczekać się choćby jednego maluszka. Nie jest to sprawiedliwe.
 
W lipcu rok temu urodziłam długo wyczekiwanego syna. 😀 i starczy! Nie raz podczas ciąży i po porodzie hormony jeszcze mi mówiły, że w sumie chciałabym jeszcze jedno. Ale zbyt dużo kosztowały nas po drodze 4 straty na różnym etapie, ciąża z synem dala w kość. Także nie, dajemy juz spokój, dwoje dzieci jest więc jest kogo kochać. Bardzo współczuję tym, które nie mogą doczekać się choćby jednego maluszka. Nie jest to sprawiedliwe.
Super. Ja mam na pokładzie czerwcowego 2022, i tak chcieliśmy rodzeństwo dla niego że się zdarzyło a też się nastawiałam na staranie się dużo dłużej. 😊
Dokładnie, nie jest to sprawiedliwe 😞
 
U nas wynik dopiero przed 18ta.
Ale boli mnie brzuch, tak okresowo...
Nie nakrecaj sie . Bol moze byc od rozciagania sie macicy . Ja wczoraj myslalam ze umre z bolu . Chyba sie przemeczylam bo nosilam duzo corke na rekach a juz sobie wazy I pozniej bol brzucha I kregoslupa gorszy niz w 1 dzien okresu. Nie mozesz miec takich czarnych mysli . Nie krwawisz wiec jestes narazie na dobrej drodze
 
Nie nakrecaj sie . Bol moze byc od rozciagania sie macicy . Ja wczoraj myslalam ze umre z bolu . Chyba sie przemeczylam bo nosilam duzo corke na rekach a juz sobie wazy I pozniej bol brzucha I kregoslupa gorszy niz w 1 dzien okresu. Nie mozesz miec takich czarnych mysli . Nie krwawisz wiec jestes narazie na dobrej drodze
Staram się nie nakręcać, ale psychicznie jest mi ciężko.
Chciałabym już wiedzieć, w którą stronę to idzie i "mieć to z głowy ".
Najgorsza jest dla mnie niewiedza.
 
Staram się nie nakręcać, ale psychicznie jest mi ciężko.
Chciałabym już wiedzieć, w którą stronę to idzie i "mieć to z głowy ".
Najgorsza jest dla mnie niewiedza.
Ja wiem ze latwo napisac nie nakrecaj sie . Rozumiem twoj stres . Masz pewnie 100 mysli na minute I mnostwo scenariuszy tej histori. Staraj sie myslec pozytywnie ,dopoki nie mam wyniku musi byc dobrze ,poprzednia beta wyszla pozytywnie ,nie krwawie tego musze sie trzymac . To tylko pare godzin I bede wiedziec
 
reklama
Do góry