reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!!

I ja żegnam się na jakiś czas. Myślę , że na 1,5 tyg. Powododem są sprawy osobiste - takie tam, ale wsio ok, prosze się nie martwić. Jak mi się uda zajrzę niekiedy z kompa u sister.
 
reklama
strasznie tęsknię składam życzenia wszystkiego najlepszego na święta i nowy rok .Nie ma mnie , bo mam klawiaturę zepsutą , opiekowałam się 2 letnią dziewczynką . No ,a teraz moi panowie mają wolne od szkoły to komp będzie okupowany . Zobaczymy się po nowym roku ,tęsknię ,całuję i postaram się nadrobić aby być na bieżąco
 
Nie ma mnie bo jestem chora i wzięłam urlop w robocie a w domu nie mam neta :( klikam od mamy. Dodam jeszcze że krzyś też chory i jest na antybiotyku :( Leczymy się...
 
Jestem ale jakoby mnie nie było. Trochę różnych spraw mam i juz taak dawno nie jestem na bieżąco i nawet nie próbuję być. Zaglądam na moderowane działy a tam i tak pomór... Może powinien być wątek dla zagonionych? Tylko z kim one by pisały? ;-)
Pozdrawiam :-)
 
Witam was mamusie. Długo mnie nie było na forum ale czasu brak. Mam nadzieje ze to wszystko nadrobie ale nie wiem. Dobrze ze istnieje jeszcze nk o widze jak dzieciaczki rosna:)))
 
reklama
Do góry