reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

wiecie co....ja chyba odpuszcze te imprezke...cos mnie to za bardzo stresuje:OOOOOOOOOOOO..naprawde;/...nie wiem...siedze i mysle..

a niedawno wrocilismy z odwiedzin malej Zuzi...myslalam,z e to tak tylko my...a tu jak zaczeli sie ludzie schodzic imprezka na cala chate..tak, ze zliczyc nie moglam wszystkich..ponad 30 os i kazdy z dzieckiem...
Mialam ze soba aparat, ale cyknelam tylko chyba 3 zdjecia ..tak zachwalalam ich dom, ze nie chcialam na buraka wyjsc:p i jeszcze latac z aparatem i cykac zdjecia;/..a maja tak pieknie w domu, ze naprawde ja nigdy w takim nie bylam...lazienka po prostu marzenie- ogromna ...ze srebrnymi kaflami..wanna, prysznic dwa takie okragle jakby michy zlewy...
kiedys pisalam Wam..ogrod jak boisko..taras..ech ciezko nam sie stamtad wychodzilo:p
 
reklama
a grzalismy z A w domu ...i tez sie dobrze bawilismy:p....gdy dzieci poszly spac:pPPPPPPP
 
reklama
Do góry