reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Mammotku- wracajcie z bagazem pieknych chwil!

u nas weekend - odwiedzimy rodzicow, basen ...i nawet maly wypad do pubu z mezem...;)
 
reklama
Mamoot udanego wypozynku... cieszcie sie Mazurami w spokoju.

My sie meldujemy po powrocie. Walizki rozpakowane, pranie dokonane,rytm niemal wdrozony, maz pozegnany (sluzbowo umknal do Azji na dwa tygodnie :-() Pogode za to mamy piekna wiec korzystamy przynajmniej w tej kwestii.
 
ja tez juz prawie jestem w normalnym trybie, jeszcze ze 2 pralki, i musze ogarnąć dom bo troche zarosło mi kurzem, przed domem trawnik mi kiełkuje, na klatce schodowej bede cyklinowac drewniane schody i tak koło sie toczy
 
Hej! Właśnie zbieram się do alergologa i zaraz jak tylko wrócimy uciekamy na działkę.powrót do rzeczywistości w poniedziałek. do zobaczenia i życzę Wam miłego, słonecznego weekendu. Pa, pa
 
Mamooty wracają w sobotę. Na początku mieli kiepska pogodę, bo padało, a potem to już nie wiem ;-)
Fredka, miłego wypoczynku!
 
Jestem! :-) Wrócilismy w sobotę - tak jak Kasia pisała. No i powoli się ogarniam w domu :-) Zdjęcia oczywiście będą, ale to jeszcze chwila.
Pogoda w sumie była dobra - tylko dwa dni padało, ze dwa dni było zimno, a tak lampa i słońce. Istne lato! :-)

Ale się za Wami stęskniłam!! Co to będzie jak pojade na Mazury na dłużej...
 
reklama
I my też się meldujemy. Przepluci przez komary,Ala rozwalone kolano, usta, Ola natomiast cała. zdjęcia wstawię później.
 
Do góry