reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidłowo przyjęty duphaston

Dołączył(a)
14 Styczeń 2023
Postów
6
Cześć!

Dziś na wizycie gin zapisał mi duphaston jako dodatek do luteiny. Lekarz nie poinformował mnie, że jest to lek doustny, czyli w odmiennej formie niż luteina. Spytałam lekarza tylko czy mogę przyjmowac je jednoczenie, stwierdził że tak. Nie myśląc zbyt długo i oczywiście nie czytając ulotki, wróciłam do domu i zaaplikowałam duphaston DOPOCHWOWO! Zorientowalam się po 2h że powinnam przeczytać ulotkę i przyjąć go doustnie... Czy któraś miała taką sytuację? Nie wiem czy Się martwić, jechać na sor czy tylko obserwować...
 
reklama
Najlepiej zadzwoń na IP /Sor i tam się zapytaj co zrobić. Podejrzewam, że nieraz mieli pacjentów z dziwnymi przypadkami, także powinni powiedzieć, czy to nic takiego, czy jednak podjechać do nich.
 
Ale co by mieli zrobić na tym sorze, bo tabletka się już rozpuściła dawano, płukania się raczej nie robi, i odczulacza na to nie ma
 
Nie martw się ciężko się przyznać ale ja robiłam tak przez tydzień 😂
Tez nikt mi nie powiedział i byłam pewna ze to tak jak z luteina , nic się nie stało , mam zdrowego synka 6 mies .
Myśle ze wystarczy to umyć ,pochwa to tez śluzówka wiec chyba powinno się wchłaniać pamietam ze badałam wtedy progesteron dla lekarza i był wyższy niż wcześniej wiec działało 🤣a i przyjemniejsze niż ssanie tego obrzydlistwa było .
Oczywiście jak się dowiedziałam już brałam tak jak zalecają ,i wszystko elegancko .
 
Nie martw się ciężko się przyznać ale ja robiłam tak przez tydzień 😂
Tez nikt mi nie powiedział i byłam pewna ze to tak jak z luteina , nic się nie stało , mam zdrowego synka 6 mies .
Myśle ze wystarczy to umyć ,pochwa to tez śluzówka wiec chyba powinno się wchłaniać pamietam ze badałam wtedy progesteron dla lekarza i był wyższy niż wcześniej wiec działało 🤣a i przyjemniejsze niż ssanie tego obrzydlistwa było .
Oczywiście jak się dowiedziałam już brałam tak jak zalecają ,i wszystko elegancko .
Duphaston się połyka, nie ssie 🤔
 
reklama
Do góry