reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny pęcherzyk ciążowy

Lekarz stwierdził wczoraj nieprawidłowy pęcherzyk ciążowy- jego kształt. Czy ktoś miał podobnie ?
 

Załączniki

  • IMG_3432.jpeg
    IMG_3432.jpeg
    89,4 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Czy któraś z Was miała podobny pęcherzyk?
Lekarz stwierdził tylko, ze nie wie co ma o tym myśleć… bo jest duży i nieregularny…
Mam krwiak 17mm, raz poleciała mi krew, ale serduszko zaczęło bić.
2 tyg temu pęcherzyk ciążowy był okrągły, a teraz jest taki dziwny :(
6t4d, CRL 0,67cm, biorę luteinę i neoparin
OxqIrgb.jpg
Wybaczcie, ze nie odniosłam się do wątku wcześniej, ale trochę przeszłam.
U mnie pęcherzyk się wyprostował, chociaż lekarze nie byli pewni co z tego będzie i stawiali dziwne diagnozy.
Aktualnie jestem w 14t3d i jest wszystko ok - krwiak powoli się wchłania, leki dostosowane przez hematologa (okazało się, ze mam zakrzepicę i mutację).
W dalszym ciągu może być różnie przez zakrzepicę :(, ale staram się być dobrej myśli.
 
Wybaczcie, ze nie odniosłam się do wątku wcześniej, ale trochę przeszłam.
U mnie pęcherzyk się wyprostował, chociaż lekarze nie byli pewni co z tego będzie i stawiali dziwne diagnozy.
Aktualnie jestem w 14t3d i jest wszystko ok - krwiak powoli się wchłania, leki dostosowane przez hematologa (okazało się, ze mam zakrzepicę i mutację).
W dalszym ciągu może być różnie przez zakrzepicę :(, ale staram się być dobrej myśli.
Jeśli wiesz o zakrzepicy i masz dostosowane leki, to powinno być dobrze🙂
 
Wybaczcie, ze nie odniosłam się do wątku wcześniej, ale trochę przeszłam.
U mnie pęcherzyk się wyprostował, chociaż lekarze nie byli pewni co z tego będzie i stawiali dziwne diagnozy.
Aktualnie jestem w 14t3d i jest wszystko ok - krwiak powoli się wchłania, leki dostosowane przez hematologa (okazało się, ze mam zakrzepicę i mutację).
W dalszym ciągu może być różnie przez zakrzepicę :(, ale staram się być dobrej myśli.
Zakrzepica, czyli trombofilia?
 
reklama
@Magda1223 a jak maluszek rośnie? Cudowna wiadomość, że ciąża się rozwija dobrze, mam nadzieję, że moja druga ciąża ze zdiagnozowaną trombofilią też będzie miała szansę.
 
Do góry