reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezaszczepieni-zapraszam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tylko przyszła na wątek, do którego nic nie wniosła - a skacze każdej do gardła.
Ja nie pozwolę się obrażać, bo poziom który reprezentuje swoimi wypowiedziami znacznie odbiega od średniej forum.
Bardzo chętnie porozmawiam na argumenty, a nie na zasadzie "Skoro myślisz inaczej niż ja, to jesteś głupi", co niejednokrotnie pojawia się w wypowiedziach użytkowniczki @Galadriela. A mi się zapłon odpala i tylko przez grzeczność i szacunek względem pozostałych użytkowniczek nie reaguję na tego typu zaczepki.
 
reklama
To już mnie pokonało. Zupełnie nie rozumiem, co miałaś na myśli. 🤷‍♀️

Ja Ci powiem xD Chodzi o to, że jeżeli mój mąż zarazi się covid i na niego umrze to według autorki komentarza nie powinien być liczony jako osoba, która zmarła na covid tylko jako osoba, która zmarła na cukrzycę i nadciśnienie bo na to choruje przewlekle :D
To nic, że 2 lata temu ludzie z takimi chorobami nie umierali masowo na grypę czy inne "przeziębienia" ;)

Naprawdę podziwiam, że ktoś próbuje zrozumieć rozumowanie antyszczepionkowców :)

Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt
 
Wątek był dla pisania opinii niezaszczepionych i od takiej zaczęłam. Potem jak muchy na ciasto.cowid w temacie zleciały się zwolenniczki szczepień i zaczęły swoje fanatyczna akcje przekonywania do szczepień. Nie tylko ja to widzę na forum i uwierz mi denerwuje to nie tylko mnie . Poziom dyskusji był ok, napisałam dlaczego się nie szczepie ,dziewczyny o podobnych poglądach tez a potem się zlecialyscie i jak zwykle szlag trafił dyskusje ...
Powielanie głupot to nie są poglądy :)
 
@Galadriela To chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Bo nikt tutaj do szczepień nie namawiał, tylko zostały przedstawione fakty lub obalone mity - uderz w stół i nożyce się odezwą. Jedynie ty siejesz tu zamęt. Inne dziewczyny normalnie piszą o swoich doświadczeniach - niezależnie czy są za czy przeciwko szczepieniom.
 
Ja też wyjaśnię o co chodzi z tymi statystykami. Kobieta była na kwarantannie, spadła ze schodów w swoim domu, obrażenia głowy były tak poważne, że w konsekwencji tego zmarła. Według statystyk zmarła na covid. Przypadek w rodzinie znajomego. Takich sytuacji niestety jest więcej.
 
Tak - to na pewno nie jest odosobniony przypadek. Lecz mimo to nadal jest to promil zgonów, które zostały zakwalifikowane jako Covid. Na pewno jest wiele osób schorowanych, które mają w statystykach wpisany Covid, a miały choroby współistniejące - dlatego u nas statystyki są prowadzone także w tym zakresie. Nigdy nie ma pewności czy gdyby nie Covid to by dana osoba dalej żyła.
 
reklama
Ja mam tylko do was prośbę, żeby powstrzymać się od osobistych wycieczek. Zarówno osoby, które się szczepią, jak i te, które nie mają swoje obawy i przekonania. Podawałam statystyki do pełnych badań, a nie wyrwanych z kontekstu. A przekonywanie się wzajemne na niewiele się zdaje, bo każda strona wyciągnie babcie, ciocię, sąsiadkę. Każdy żyje we własnym Matrixie, a badania (sic!) pokazały, że osoby o ugruntowanym przekonaniu dotyczących szkodliwości szczepień będę stać na straży przekonań własnych i takie mają prawo. I tak, też widzę, że niektóre wydarzenia są nakręcane i rozdmuchiwane, a inne kompletnie niedoceniane. Natomiast jedno nie ulega wątpliwości, że czy się wierzy w pandemię, czy nie, to wpływa ona na nasze życie, dostęp do służby zdrowia, galopujące ceny, obostrzenia itd.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry