reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska bhcg i niski progesteron

Ja sobie właśnie dokładnie sprawdziłam, 02.04 robiłam test o czułości 10 i wyszła mi blada kreska, 04.04. Z bety miałam 40,7 a 08.04. 338 🙈 więc serio miałam bardzo niskie te wyniki (pamiętam, że koleżanka mi wtedy sprzedała wróżbę, że jak niska beta to chłopiec :p )
No to faktycznie niskie wartości, jak moje ale przyrost miałaś super mi tyle przyrosło w tydzień co Tobie w 4 dni...A widziałaś już serduszko?
No muszę wytrzymać do środy do wizyty ale w poniedziałek znowu sobie oznaczę tą betę już ost raz przed wizytą ...
 
reklama
No to faktycznie niskie wartości, jak moje ale przyrost miałaś super mi tyle przyrosło w tydzień co Tobie w 4 dni...A widziałaś już serduszko?
No muszę wytrzymać do środy do wizyty ale w poniedziałek znowu sobie oznaczę tą betę już ost raz przed wizytą ...
Oj nie pamiętam kiedy miałam pierwsza wizytę, ale na pewno nie tak szybko, bo wyczytałam że wtedy i tak nic nie widać. A ze to byla moja pierwsza ciaza, to kompletnie sie nie stresowalam, bo nawet nie wiedzialam, ze cos (i ile rzeczy) moze pojsc nie tak ;) Jak już poszłam to mogło być ze dwa tygodnie później i serduszko było. Ciąża książkowa, jedyne co to poród ledwo po skończonym 37 tygodniu, więc niby trochę za wcześnie. Trzymam kciuki aby i u Ciebie skończyło się szczęśliwie.
 
Oj nie pamiętam kiedy miałam pierwsza wizytę, ale na pewno nie tak szybko, bo wyczytałam że wtedy i tak nic nie widać. A ze to byla moja pierwsza ciaza, to kompletnie sie nie stresowalam, bo nawet nie wiedzialam, ze cos (i ile rzeczy) moze pojsc nie tak ;) Jak już poszłam to mogło być ze dwa tygodnie później i serduszko było. Ciąża książkowa, jedyne co to poród ledwo po skończonym 37 tygodniu, więc niby trochę za wcześnie. Trzymam kciuki aby i u Ciebie skończyło się szczęśliwie.
Dziękuję 😊 w pierwszej ciąży też nic nie czytałam, nawet nie robiłam bety, kolekcjonowałam zdjęcia usg i martwiłam się tylko porodem a teraz...masakra...😂
 
Czesc Dziewczyny,
No u mnie niestety moje objawy się potwierdziły. Mam ciążę pozamaciczną. Bhcg ponad 1000 a brak pecherzyka w jamie macicy. Niestety poza nią tez nic nie widzą wiec pobrali krew i póki co jestem w zawieszeniu....Myślałam, że jest jakiś limit cierpień przypadający na człowieka ale jednak nie...
 
Czesc Dziewczyny,
No u mnie niestety moje objawy się potwierdziły. Mam ciążę pozamaciczną. Bhcg ponad 1000 a brak pecherzyka w jamie macicy. Niestety poza nią tez nic nie widzą wiec pobrali krew i póki co jestem w zawieszeniu....Myślałam, że jest jakiś limit cierpień przypadający na człowieka ale jednak nie...
Bardzo mi przykro, wiem co czujesz, sama dopiero co zamknęłam temat CP. Informowali Cie już co zamierzają? Czy chcą czekać czy już działać? Jesteś w szpitalu?
 
Bardzo mi przykro, wiem co czujesz, sama dopiero co zamknęłam temat CP. Informowali Cie już co zamierzają? Czy chcą czekać czy już działać? Jesteś w szpitalu?
Wczoraj zrobili mi laparoskopie. Wycięli kawałek jajowodu i usunęli zrosty ale więcej dowiem się po wizycie. Jestem załamana, to już 2 raz spotyka mnie coś takiego...
 
Czesc Dziewczyny,
No u mnie niestety moje objawy się potwierdziły. Mam ciążę pozamaciczną. Bhcg ponad 1000 a brak pecherzyka w jamie macicy. Niestety poza nią tez nic nie widzą wiec pobrali krew i póki co jestem w zawieszeniu....Myślałam, że jest jakiś limit cierpień przypadający na człowieka ale jednak nie...
Strasznie współczuję :( To jest takie niesprawiedliwe :(
 
Lekarz powiedział, że oczyścili mi oba jajowody ze zrostów. Czy to może mnie zabezpieczyć przed kolejną cp?
Oczywiście ja nadal czekam i będą mi robic bhcg bo po zabiegu spadło ale nie jakoś spektakularnie....Jeśli będzie wolno spadać to i tak czeka mnie metotreksat....
 
Lekarz powiedział, że oczyścili mi oba jajowody ze zrostów. Czy to może mnie zabezpieczyć przed kolejną cp?
Oczywiście ja nadal czekam i będą mi robic bhcg bo po zabiegu spadło ale nie jakoś spektakularnie....Jeśli będzie wolno spadać to i tak czeka mnie metotreksat....
Mam nadzieje ze obejdzie sie bez MTX.
Po CP ryzyko kolejnej ciąży CP wzrasta o 15proc ale jeśli udroznili jajowody to myślę że te szanse znacznie maleją
 
reklama
Bhcg dzisiaj czyli 3 dni po zabiegu to 299 wiec chyba dobrze spadło z 1260, wychodzę na własne żądanie, ale mam powtórzyć w środę i jak coś to wracać...
 
Do góry