reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG i plamienia

Ja, w pierwszej ciąży, badałam sobie bhcg. Przyrosty jak u Ciebie były za niskie. Zaczelam plamić, pojechałam na IP. Powiedziałam, ze mam za niskie przyrosty i plamię, dałam im wyniki bety. Przyjęli mnie na oddział, wstępnie z poronieniem- nie znaleźli pęcherzyka w macicy. Ostatecznie u mnie akurat była ciąża pozamaciczna. Trzymam kciuki, jedz na IP💪
 
reklama
Daje znać, jestem w szpitalu. Beta nadal niska, we wtorek 1640. Dostałam od lekarza skierowanie do szpitala, żeby wykluczyć cp. Nastawiłam się na wywołanie poronienia. Po USG wyszło, że jest zarodek.
Mają mnie trzymać do jutra, za tydzień kontrola.
Jak myślicie, jakie są szanse na zdrową ciążę?
Boje się nastawiać na cokolwiek, bo za tydzień okaże się, że zarodek nie rośnie.
 
Daje znać, jestem w szpitalu. Beta nadal niska, we wtorek 1640. Dostałam od lekarza skierowanie do szpitala, żeby wykluczyć cp. Nastawiłam się na wywołanie poronienia. Po USG wyszło, że jest zarodek.
Mają mnie trzymać do jutra, za tydzień kontrola.
Jak myślicie, jakie są szanse na zdrową ciążę?
Boje się nastawiać na cokolwiek, bo za tydzień okaże się, że zarodek nie rośnie.

Raczej żadne.
Gdzie ten zarodek przy becie 1600? I zarodek czy pęcherzyk?
 
Daje znać, jestem w szpitalu. Beta nadal niska, we wtorek 1640. Dostałam od lekarza skierowanie do szpitala, żeby wykluczyć cp. Nastawiłam się na wywołanie poronienia. Po USG wyszło, że jest zarodek.
Mają mnie trzymać do jutra, za tydzień kontrola.
Jak myślicie, jakie są szanse na zdrową ciążę?
Boje się nastawiać na cokolwiek, bo za tydzień okaże się, że zarodek nie rośnie.
Nie ma szans na zdrową ciążę, co było widać po wcześniejszych betach.
 
Coś lekarka mówiła o 6mm pęcherzyka i 2mm zarodka, ale nie jestem pewna. Nie skupiłam się na długościach bo zaskoczyło mnie to że jednak jest zarodek.
 
Coś lekarka mówiła o 6mm pęcherzyka i 2mm zarodka, ale nie jestem pewna. Nie skupiłam się na długościach bo zaskoczyło mnie to że jednak jest zarodek.

Wymiary są dość istotne na tym etapie. Tak czy tak ja bym się nie nastawiała na cud. W ostateczności miło sie "rozczarujesz" czego oczywiście Ci życze. No ale wygląda to słabo
 
reklama
Do góry